BM800 condenser mikrofonu laptopta kullanmak

Akin Arslan

Decapat
Yer
Anamur
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği Öğrencisi
Bm800 condenser mikrofon almayı düşünüyorum. Harici ses kartım yok bazı yerlerde 45V gerektiğini okudum. Ürünün yanında küçük USB ses kartlarından yolluyorlar fakat dip ses yapacağını düşündüğüm için direkt dizüstü bilgisayarımın jak girişine takarak kullanmak istiyorum (kulaklık ve mikrofon için 2 ayrı jak girişi var laptopta [monster tulpar t7 v20.2]) eğer böyle kullanırsam mikrofon çalışır mı? Çalışmazsa ne yapmam gerekir Power Phantom almak zorunda mıyım?
Ürün linki;

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldın ürünü? Link varsa atar mısın? Bir de laptopunda kulaklık mikrofon jak girişi ayrı mı? Teşekkürler şimdiden
https://www.hepsiburada.com/lastvoi...p-HBV00000PKVF2?magaza=Yonka Müzik Market A.Ş Buradan almıştım. Yani normal olması gereken gibi laptopun sol tarafında bir kulaklık girişi bir mikrofon girişi bulunmakta.
Bm800 condenser mikrofon almayı düşünüyorum. Harici ses kartım yok bazı yerlerde 45V gerektiğini okudum. Ürünün yanında küçük USB ses kartlarından yolluyorlar fakat dip ses yapacağını düşündüğüm için direkt dizüstü bilgisayarımın jak girişine takarak kullanmak istiyorum (kulaklık ve mikrofon için 2 ayrı jak girişi var laptopta [monster tulpar t7 v20.2]) eğer böyle kullanırsam mikrofon çalışır mı? Çalışmazsa ne yapmam gerekir Power Phantom almak zorunda mıyım?
Ürün linki;
Aldıktan sonra gelen ses kartına girişleri takıyorsun. Sonra da laptopun usbsine bağlıyorsun ve kullanıyorsun.

https://www.hepsiburada.com/lastvoice-bm800-7-1-ses-karti-full-black-condenser-youtuber-mikrofon-p-HBV00000PKVF2?magaza=Yonka Müzik Market A.Ş Buradan almıştım. Yani normal olması gereken gibi laptopun sol tarafında bir kulaklık girişi bir mikrofon girişi bulunmakta.

Aldıktan sonra gelen ses kartına girişleri takıyorsun. Sonra da laptopun usbsine bağlıyorsun ve kullanıyorsun.
Direkt mikrofon jakına taksan mikrofon çalışıyor mu?

Geri
Yukarı