Comodo antivirüs virüs bulmasına rağmen virüsü silemiyor

RayuxR4

Femtopat
Daha fazla  
Ark'lar Comodo kullanıyorum şu tarz bir virüs buldu fakat yeniden başlattığı halde silemiyor, acaba ne yapmalıyım? Yüksek derecede gösteriyor virüsü bilgisi olan yazabilir mi acaba?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2024-04-22 160618.png
    Ek Açıklama 2024-04-22 160618.png
    354,1 KB · Görüntüleme: 39
Ark'lar Comodo kullanıyorum şu tarz bir virüs buldu fakat yeniden başlattığı halde silemiyor, acaba ne yapmalıyım? Yüksek derecede gösteriyor virüsü bilgisi olan yazabilir mi acaba?
Ben Malware Bytes kullanmıştım baya iyiydi onu indirip dene istersen.

Manuel silin veya güvenli modda PC'yi çalıştırın tekrar tarama yapıp silin.

Sil demek isterken hocam nasıl sileyim acaba burada silemedi diyor Comodo anlamadım demek istediğinizi.

Hocam nereden sileceiğim acaba?

Bilgisayarı güvenli modda başlatın.
‘Regedit' yazarak kayıt defteri düzenleyicisi'ni açın.
Söz konusu anahtarı bulup manuel olarak silin. Ancak dikkatli olun; yanlış bir girişi silmek sistemde başka sorunlara yol açabilir.

Bilgisayarı güvenli modda başlatın.
‘Regedit' yazarak kayıt defteri düzenleyicisi'ni açın.
Söz konusu anahtarı bulup manuel olarak silin. Ancak dikkatli olun; yanlış bir girişi silmek sistemde başka sorunlara yol açabilir.
Hocam güvenli modda nasıl başlarız

Windows logosu gözükmeden F8 tuşuna basın. Daha sonra yön tuşlarıyla güvenli modda başlat seçeneğine basın.

Yeni konular

Geri
Yukarı