BMW 5 serisi E39 kasa deneyimleriniz nelerdir?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 65

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Şu anda FD6 kasa Honda Civic sahibiyim. Uzun zamandır 2001 model üzeri BMW E39 kasa 5.30ia almayı düşünüyordum ve iyi kondisyonda olduğunu düşündüğüm bir araç buldum. Yakın zamanda bu araçtan alan var mı? Neler yaşadınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Serisinin en iyi, efsanevi kasası. Ama Mercedes değil maalesef. Çıkartacağı masrafları dikkate alman lazım. Keyif için arada araç kullanıyorsan, gündelik olarak kullanmayacaksan olabilir tabi.

5 Serisinin en iyi, efsanevi kasası. Ama Mercedes değil maalesef. Çıkartacağı masrafları dikkate alman lazım. Keyif için arada araç kullanıyorsan, gündelik olarak kullanmayacaksan olabilir tabi.
W210 ile kıyaslandığında bence çokta farkı yok bence, W210 tip olarak önden neyse, içi güzel ama arkası tam facia. Bakımsızı her türlü üzer gibi. Dediğin gibi, bakım masrafını dikkate alıyorum, onun için de biraz maddiyat ayarlayacağım ancak gidip motor kilitlemesi, şanzıman kilitlemesi büyük sıkıntı olur. Arabamı ilana koydum, ciddi ciddi düşünüyorum ama piyasa aşırı durgun, normalde arabam piyasası olan bir araç ama gitmiyor, galiba piyasasının çok çok altına koymak lazım, koymam da çünkü arabam iyi durumda, geçen yıl komple ağır bakıma soktum.

Aslında W210 E200 Kompressor fena olmaz ama gidip temizlerine 700-800 bin lira istiyorlar, şaka gibiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı