BMW 520i mi yoksa BMW I4 mü?

Bodruma gidip şarj edersin yada denizli de sorun olmaz yavaş sürüp fazla kw harcamazsan 450km şarj götürür seni.

Ben isterse menzili 200 km olsun demenize istinaden demiştim. Menzil çok önemli bir mevzu. Ayrıca elektrikli arabalar 200 ün üstündeki hızlarda çok daha fazla tüketiyor. 120 ile gideceksen 300 hp’nin bir anlamı kalmaz egea dan selektör yersin.
Egeanın geçmesine izin ver sonra sağla aklını kaybetsin bu kadar basit 300hp araç sürüyorsunuz diye her zaman hız yapmak mı zorundasınız?

Bodruma gidip şarj edersin yada denizli de sorun olmaz yavaş sürüp fazla kw harcamazsan 450km şarj götürür seni.

Egeanın geçmesine izin ver sonra sağla aklını kaybetsin bu kadar basit 300hp araç sürüyorsunuz diye her zaman hız yapmak mı zorundasınız?
3 milyon para verip yavaş sürmek? Bir de enayilik diyordunuz önceki mesajınızda. O arabalara yüksek hızdaki stabilitesi için alıyoruz zaten.

5.30i taraftarıyım. gidip de 5.20i ye para vermem o kadar.

Kardeşim 170hp arabayla nereyi yüksek hız yapacaksın limitör var zaten kaldıramıyorsun kaldırırsan garanti dışı kalıyor 200 anca yapacaksın araba 15litre yakacak kim uğraşır?

5.30i taraftarıyım. Gidip de 5.20i ye para vermem o kadar.

Kardeşim 170HP arabayla nereyi yüksek hız yapacaksın limitör var zaten kaldıramıyorsun kaldırırsan garanti dışı kalıyor 200 anca yapacaksın araba 15litre yakacak kim uğraşır?

Hocam 520i ile I4 arasında ne seçerdiniz ben onu sormuştum gönül isterdi 530i.

5.20i diyenler 18 yaşını geçmemiş hayatında araba sürmemiş ve süremeyecek olan kişilerdir. İsterse menzili 200km olsun 1.6 170HP araba mı sürülür sence 300-500HP araba mı?
Sürülür neden sürülmesin bu zaman için gayet yeterli bir beygir? açıklayabilir misin?

5.20i diyenler 18 yaşını geçmemiş hayatında araba sürmemiş ve süremeyecek olan kişilerdir. İsterse menzili 200km olsun 1.6 170HP araba mı sürülür sence 300-500HP araba mı?
Yaş 18'i geçmemiş olabilir ama sizin yaşınızdan daha fazla araba geçti elime, farklı klasmanlarda. Yeri geldiğinde attan inip eşeğe de bindik.

Sen akülü araba alabilirsin. Üye 5.20i aldığı zaman rahata erecektir.

Geri
Yukarı