BMW E90 3.20 mi Audi A4 mü Passat mı?

umut01014

Centipat
Daha fazla  
Araç almayı düşünüyoruz almışken iyi bir D segment alalım diyoruz siz Audi A4 mu 2010-11 BMW E90 mi 2011-12 yoksa 2012-2013 passatmi otomatik hepsi olacak yoksa hepsinden vazgeçip 2015-2016 C segmenT Jetta falan mi? aile aracı olacak 600 -700 bütçe var şimdiden teşekkür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Passat'ı orada elerim baştan. Onun dışında bizim ülkemizde maalesef BMW'lerin sağlamını bulmak zor oluyor, bulunmazsa da sanayiden çıkmıyor. Onun dışında şu an piyasayı bilmiyorum o yüzden güncel fiyatları bilmiyorum lakin Skoda Superb Passat'tan daha iyi bir araç.

Passat ya da Jetta. Audi BMW diyenlerin bakım masraflarından haberi yoktur. Hem ikinci el piyasası olan araba bunlar. BMW E90 alma bakımı masrafı çok pahalı bir de arızası bol. A4 desen aynı şekil bakımı parçası pahalı. Şahsen satarken de düşünürüm ben. Jettamı 3 ay önce 3 günde satmıştım ve 50 mesaj gelmişti. Çıkabiliyorsan Passat al daha kaliteli.

Artıdan Skoda SuperB özellik olarak Passat modelinden iyi denilse de malzeme kalitesi ve işçilik Passat daha iyi.

Düzgün bir E90 maalesef bu bütçede bulunmuyor. Sağını solunu düzelttim diyesiye kadar 100 bine yakın para harcanır.

Passat yerine donanımlı bir SuperB alınabiliyorsa iyi bir seçenek olabilir. Passat'ın aksine A4 şasisi ile üretiliyorlar.

Geri
Yukarı