BMW M5 Competition vs Audi RS7

LFA'nın motorundan gelen sesle, E60'ın asıl "kuru egzozundan" gelen ses bir değil. Asıl cığer LFA'da.
LFA bir baş yapıt, LFA'nın yanına E60'ı yok, sinekten farksız olmaz E60.
Yamaha'dan yardım alınmış zaten, şakasız en iyi V10 sesi benim gözümde. CGT belki daha iyi olabilir, fakat benim gözümde LFA'dır. Öve öve bitirilemeyen balon E60, iki araçla ses konusunda rakip bile olamaz.
Tâbi, boş konuştum aslında. Bu zevk meselesi.
Fakat nesnel olacak kadar üstün bence.
LFA kötü demiyorum zaten ama bana hitap etmiyor. Çok kuru geliyor dediğim gibi. Yani hep aynı tonda ki zaten bunu amaçlamışlar. CGT en iyilerden birisi kesinlikle. E60'ın V10'u da yabana atılacak bir motor değil. Yanlış hatırlamıyorsam BMW'nin F1 deki anısına yapılmıştı. İyi bir egzoz ile çok iyi sesler çıkartabiliyor.
Yazmak istemedim buradakiler çok fazla anlamaz diye, tünelde iken arabanın sesi çok hoş bir müzik gibi.

Gerçekten fiyatına ve segmentine göre taşıdığı ses çok daha fazla.
Kesinlikle öyle. Aile aracı resmen ama kaputun altında V10!

V8'in bahsi geçti. Bence en iyi V8'lerden birisi Audi'nin ürettiği RS4 ile gelen 4.2 V8. Manyak bir şey.

Arabaları ben karşılaştırmadım, sadece Instagram'da gezerken cgt ile lfa karşılaştırılırken E60 diyenlerin arabadan soğuttuğunu belirttim. Baştan okuyup yargılasan harika olur.
Araçlar aynı klasmanda değil bile zaten, biri 4 kapı aile arabası diğeri pist arabaları.

Sanırım hayatının en şanslı gününü yaşamışsın abi, çünkü şu an Türkiye'de yok.

Öyle oldu vallahi ya, o gün bir tane de m Spec nür görmüştüm çok küçüktüm ama çok heyecanlanmıştım çok yakışıklıydı.

Evet harika, ben de beğeniyorum.
Fakat bu onu ne en iyi V10 yapar, ne de şu anki gördügü ilgiyi hakeder kılar.

Zaten en iyi olayına pek takılma, resmi olarak bir veri yok. Senin için en iyisi Lfa'dır bir başkası için E60'dır bunun sonu yok yani.

Beğendiğini yaz ve arkana yaslan, amaç sohbet etmek :)

LFA kötü demiyorum zaten ama bana hitap etmiyor. Çok kuru geliyor dediğim gibi. Yani hep aynı tonda ki zaten bunu amaçlamışlar. CGT en iyilerden birisi kesinlikle. E60'ın V10'u da yabana atılacak bir motor değil. Yanlış hatırlamıyorsam BMW'nin F1 deki anısına yapılmıştı. İyi bir egzoz ile çok iyi sesler çıkartabiliyor.

V8'in bahsi geçti. Bence en iyi V8'lerden birisi Audi'nin ürettiği RS4 ile gelen 4.2 V8. Manyak bir şey.
Evet, aynı şeyo savunuyoruz ama zevklerimiz farklı sadece.
RS4 konusunda da size katılamayacağım:D fakat E92 M3, benim gözümde Amerikan'lardan bile daha iyi bir sese sahip. Çok çığırtkan ve çıktığı yıla göre çok estetik bir M3.

Öyle oldu vallahi ya, o gün bir tane de m Spec nür görmüştüm çok küçüktüm ama çok heyecanlanmıştım çok yakışıklıydı.
Nasip olur umarım tüm sevenlere hocam.

Lfa kötü demiyorum zaten ama bana hitap etmiyor. Çok kuru geliyor dediğim gibi. Yani hep aynı tonda ki zaten bunu amaçlamışlar. Cgt en iyilerden birisi kesinlikle. E60'ın V10'u da yabana atılacak bir motor değil. Yanlış hatırlamıyorsam BMW'nin F1'deki anısına yapılmıştı. İyi bir egzoz ile çok iyi sesler çıkartabiliyor.

V8'in bahsi geçti. Bence en iyi v8'lerden birisi Audi'nin ürettiği RS4 ile gelen 4.2 v8. manyak bir şey.

M5 E39 da çok iyi istersen dinle Audi'de açtımda güzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı