Boacompara yetkisiz ödeme sorunu

Arıcan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
[Sistem 1] İşlemci: AMD Ryzen 5 5500 Ekran kartı: ASUS DUAL RTX 3060 V2 OC RAM: 8X2 3200 MHz SSD: WD SN570 500GB PSU: FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W Kasa: VENTO VG15FE RGB ATX

[Sistem 2] İşlemci: İntel Core i3 3217U Ekran kartı: NVIDIA GT740M RAM: 4X1 1600 MHz Disk: Sandisk U100 24GB / Hitachi HTS545050A7E380 500 GB
İlk defa Steam'den oyun alıyorum ama hevesim de kaçtı ilk defa oyun aldığımız için cahilliğimiz üstümüzdeydi.
Babamın yapı kredi tlcard ile alışveriş yaptık ödeme yöntemi kısmına biraz kafamız karıştı kartın üzerinde Mastercard logosu vardı ama ödeme yöntemi kısmında hem Mastercard vardı hem yapı kredi (BoaCompra) vardı bizde yapı kredi (BoaCompra) seçeneğini seçtik bize bir internet sitesi çıktı ona girdik kart bilgilerini ve bitti e-postama baktım.
Selam !
Maalesef ödeme tutarınız 15,56 yetkili değildi.

GatIWoU6WSjpMwfW8BQug-l6ae0ktvWqcTbXaJd-WzmbSOFDxEu78RZUKUSshX1-KR3zgQUEhEjX6xrIW6lOeg=s0-d-e1-ft

Öğeleri satın almakla hala ilgileniyorsanız, lütfen yeni bir satın alma yapın.
Böyle bir şey diyordu bende bu sefer Mastercard ile ödeme yaptım ama zaten satın aldınız diye bir şey geldi bekliyoruz şu an aklım karıştı aldık mı almadık mı?

Sağ üstten hesap detaylarına basın ve açılan yerden satın alma geçmişini görüntüle deyin açılan sayfada devam eden satın alma gibi bir şey çıkacak onu iptal edip yeniden almayı deneyin.

BoaCompra olmayanı seçin. Ben Inınal ile alışverişimde normal Vısa ile yaptığımda oluyor. Farklı yerlerde de BoaCompra ile alışveriş sıkıntısı çekenleri görmüştüm.

Kart internet alışverişine açık mı?

Açık annem kart üzerinden alışveriş yapıyor.
Sağ üstten hesap detaylarına basın ve açılan yerden satın alma geçmişini görüntüle deyin açılan sayfada devam eden satın alma gibi bir şey çıkacak onu iptal edip yeniden almayı deneyin.

Nerede anlayamadım.
BoaCompra olmayanı seçin. Ben ınınal ile alışverişimde normal Visa ile yaptığımda oluyor. Farklı yerlerde de BoaCompra ile alışveriş sıkıntısı çekenleri görmüştüm.

Kardeşim BoaCompra olmayanı seçince zaten satın aldınız diyor yazdım orada.

Sonradan anladım boacompara faturalı hatlarda ödeme işlemini gerçekleştirmiyormuş rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.

Geri
Yukarı