Bodycam playtest erişime açıldı

Erişim isteği yolladım, umarım kabul edilir. Çok merak ettiğim bir oyundu, teşekkürler.

Yalnız oyunda 103 tane dil varmış. Ne diyeceğimi bilemedim.

IMG_20240121_120020.jpg

Erişim isteği yolladım, umarım kabul edilir. Çok merak ettiğim bir oyundu, teşekkürler.

Eki Görüntüle 2091609
Hocam erişim isteklerinin kabulü bugündü. Tam bilgim yok ancak umarım kabul edilmesi için bir sonraki açılışı beklemeniz gerekmez.

Eki Görüntüle 2091609
Hocam oyunda 2 dil var.
İngilizce ve almanca.
indir (20).jpeg

Oyunun içinden aldığım ekran görüntüsü.
GTX 1080 + R5 2600X ile Epic grafik ayarları ve FSR 2.1 kalite modunda bu FPS'leri alıyorum.
Grafikler beklediğimden çok daha kötü bu arada.

Son düzenleme:
Hocam erişim isteklerinin kabulü bugündü. Tam bilgim yok ancak umarım kabul edilmesi için bir sonraki açılışı beklemeniz gerekmez.

Hocam oyunda 2 dil var.
İngilizce ve almanca.
Eki Görüntüle 2091643
Oyunun içinden aldığım ekran görüntüsü.
GTX 1080 + R5 2600X ile Epic grafik ayarları ve FSR 2.1 kalite modunda bu FPS'leri alıyorum.
Grafikler beklediğimden çok daha kötü bu arada.
Bize de gelsin de oynayalım artık hocam merak ediyorum.

RoN'a ne zamandır update geliyor. Bir sürü AI güncellemesi ve rework yapıldı oyuna. Kolay kolay tercih edilebilir seviyeye gelemez.

Attığınız ekran görüntüsünde bile gayet güzel gözüküyor bence.
Ekran görüntüsünde öyle.
Bakın şu dandik texture'lara:
20240121133833_1.jpg
20240121133735_1.jpg
20240121133437_1.jpg

Oyun henüz playtest olabilir ancak youtube videolarında bu oyun çok daha iyi gözüküyordu gereksiz Hype yaptı insanlarda.
Kapı tokmağı Minecraft gibi gözüküyor.
Üstelik oyunun sunduğu en yüksek grafik ayarlarındaydım.

@GTX 1080 Oyun bence videolarda da böyleydi. Bu tarz oyunlarda doku ve model kalitesindense efektler ve silah mekaniği esas gerçekçilik unsuru katan şeyler oluyor genelde. Gerçi Ravenfield da bir kaç mod kurunca oyun buna dönüşüyor ama PvP modu eğlenceliyse tam sürüm de alınabilir bence.

Grafikler MC gibi bile olsa oynanışı için satın alırım. 1660 Ti var bende, umarım en düşük ayarlarda 60 FPS alabilirim. Bölgesel fiyatlandırma umarım olur, ekran kartım kadar para vermek istemiyorum.

@Arturito Morgarito 1660ti ile yüksek de de oynarsınız bence. Unrecord'u da ekleyebilirsiniz. O oyun singleplayer olacak.

Geri
Yukarı