Böcek korkusu nasıl yenilir?

Bende de aynı durum. Ya ne yapıyım Antalya'dayız ve her yer açık hamam böcekleri evde halay çekiyor çok tiksindirici.
Çözümü unutmuşum Tuğkan Gönültaş izle Elraen'den bahsediyorum Karınca Çiftliği kanalına gir izle sorun kalmayacak ben izledim diğer böceklerden korkmuyorum gerçi hamamdan da korkmuyorum da çok tiksindirici hayvanlar. Dün kafamda dolaştı çok kötü.

Öncelikle evden 1 böcek buluyoruz (kendimden örnek veriyorum örümcek) ardından örümceği elinize alın ve gezdirin ıssırmasını sağlayın cidden o kadar ağrıtmadığını göreceksiniz ufak korkutucu bir yöntem ama örümcek fobimi bu şekilde yendim artık etrafta örümcek olsa bile pek korkmuyorum çünkü verdiği, vereceği acıyı biliyorum sizde deneyebilirsiniz.

(Dipnot: Örümcek tırnak ucu kadar bir şey olsun büyük olursa allahınıza kavuşma ihtimaliniz olabilir)

Hocam, yanlışlıkla zehirli bir örümcek bulup alma ihtimali var.

Hocam, yanlışlıkla zehirli bir örümcek bulup alma ihtimali var.

Hocam Türkiye de kentsel bölgelerde zehirli örümcek ihtimali epey epey az hatta küçük olmasını da eklersek ihtimal aşırı şekilde düşüyor onun dışında geçen yaz zehirli bir örümcek babamı ısırdı ayağı biraz şiştikten sonra tekrar eski haline döndü yani tehlike ihtimali bayağı biraz.

Geri
Yukarı