EA App Bölgem rastgele zamanlı olarak Afganistan oluyor

Arkadaşlar merhaba, EA hesabımda Region yani bölge kısmı rastgele zamanlı olarak Afganistan oluyor. 2AD açık. Şifrem değişeli 1 hafta olmadı. 2AD açık. Anlamadım uygulama mı sıkıntılı acaba? Başka yaşayan oldu mu?

Hocam EA bile bizi Afganistan sanmaya başladı ya.

Muhtemelen hesap çalınması değil sistemsel bir hata var.

Zaten olması gereken bu değilmi ? (!)

EA ayarlarınızı kendisi olarak değiştirmez. Eğer VPN kullanmadıysanız algoritma denilen yöntem ile hesabınıza giriş yapılmış olabilir fakat Afganlı birinin "Teknoloji" kavramının varlığından bile haberdar olacağından şüpheliyim. Teknik sorun olabilir. Eposta ile talep gönderin sorununuzu çözeceklerdir.

Hocam EA bile bizi Afganistan sanmaya başladı ya.

Muhtemelen hesap çalınması değil sistemsel bir hata var.

Çalınma olacağını sanmıyorum zaten

Zaten olması gereken bu değil mi? (!)

EA ayarlarınızı kendisi olarak değiştirmez. Eğer VPN kullanmadıysanız algoritma denilen yöntem ile hesabınıza giriş yapılmış olabilir fakat Afgan'lı birinin "Teknoloji" kavramının varlığından bile haberdar olacağından şüpheliyim. Teknik sorun olabilir. E-posta ile talep gönderin sorununuzu çözeceklerdir.

Afganistana yakın olduğumuz için konumu hatalı okuyor olabilir mi diyeceğim de İstanbul'dan Afganistan'ı okumak ne bileyim

Zaten olması gereken bu değilmi ? (!)

EA ayarlarınızı kendisi olarak değiştirmez. Eğer VPN kullanmadıysanız algoritma denilen yöntem ile hesabınıza giriş yapılmış olabilir fakat Afganlı birinin "Teknoloji" kavramının varlığından bile haberdar olacağından şüpheliyim. Teknik sorun olabilir. Eposta ile talep gönderin sorununuzu çözeceklerdir.
Bizim ülkedense "Nerede yaşıyorsunuz?" sorusunu "Nerelisiniz?" olarak algılamış olabilir.

Çalınma olacağını sanmıyorum zaten

Afganistana yakın olduğumuz için konumu hatalı okuyor olabilir mi diyeceğim de İstanbul'dan Afganistan'ı okumak ne bileyim
Afganistan ile aramızda 1 Türkiye kadar fark var. Bir hata olabilir en sağlıklısı eposta atın. Bu durumdan tek anlayacak kişi EA.

1680378533669.png

1680378542721.png

EA Answers'da problemi yıllar önce yaşayanlar varmış

Geri
Yukarı