Steam Electronic Arts ve Steam bağlantısı

resSAKURE

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam benim kullandığım Electronic Arts hesabım 2022 yaz aylarında sınırsız ban yedi (hak etmiştim) 2 gün önce Steam'den Battlefield 1 aldım ve oyuna giriş yapmak istedim ama Steam hesabım ve Electronic Arts hesabım birbirine bağlı olduğu için oyun banlı EA hesabıma girmiş olarak gösterdi. Steam ve EA bağlantısını nasıl kaldırabilirim? (EA'nın kendi sitesinden kaldıramıyorum ban yediğim için hesabımın bağlantıları gözükmüyor ve banlı hesapta zaten başka bir Battlefield 1 oyunu var aynı hesapta 2 Battlefield 1 olmuş oldu)

Öncelikle oyunun iade süresi bitmeden iade edip para iadesini alın. Steam üzerinden bağlantıları kaldırmak diye bir durum yok çünkü bağlama olayı üçüncü parti servislere Steam hesabıyla giriş yapılarak ilerliyor. Yeni EA hesabına giriş yapıp onu Steam'e bağladıktan sonra oyunu yeniden satın aldığında yeni hesaba eklenir muhtemelen.

Öncelikle oyunun iade süresi bitmeden iade edip para iadesini alın. Steam üzerinden bağlantıları kaldırmak diye bir durum yok çünkü bağlama olayı üçüncü parti servislere Steam hesabıyla giriş yapılarak ilerliyor. Yeni EA hesabına giriş yapıp onu Steam'e bağladıktan sonra oyunu yeniden satın aldığında yeni hesaba eklenir muhtemelen.

Cevap için teşekkürler. Steam hesabıma zaten bir EA hesabı bağlı olduğu için başka bir hesap bağlayamıyorum sanrım. Yeni EA hesabınıda site üzerinden bağlayamıyorum mailden Ea desteğe ulaştım umarım bir an önce unlink yapıp bağlantıyı kaldırırlar.

Geri
Yukarı