Bölgenizde altyapı çalışması var mı?

Bizim burda bir kutu var siteden sorguluyorum 306 metre diyor hangisinin sizin olduğunu nasıl anlıyorsunuz?
Santral ile saha dolabı farklı. Saha dolabı genelde size en yakın olan dolaptır. Bulunduğum bölgedeki santral Türk Telekom'un ilçedeki merkezinde. Sizin de santrale uzaklığınız 306 metredir.

Bunlara ek olarak [email protected] adresine mail atarak Türk Telekom'da ulaşabileceğiniz en üst yerlerden birine ulaşıyorsunuz. Tabii iletişim bilgilerinizi de yazmalısınız. Bu adresle ilgili daha detaylı bir konu açacaktım. Onu da bugün açarım herkes bilgilenir.

Geçen yılbaşı turkcell superbox sınırsız paket almıştım sırf adsl'den bıktığım için. O sırada alt yapı yapılıyordu ve turktelekom bana yıl başı sonrası vdsl geliceğini söylemişti inanmamıştım. Superbox geldiği gün alt yapım 80mbit desteklemeye başladı. Sonra gidip cayma bedeli ödeyip vdsl'e geçtim. 50mbit alıyorum. Dolaplar döşendiği vakit gerçekten geliyormuş :D

Şaka yapıyorsun dimi :D İroni de lütfen. Mail adresini bulamazsın hadi buldun diyelim. Senin attığın mail i yüksek ihtimal görmez görse bile güler geçer :D
Benzer durumda olan iş arkadaşım önceki CEO ya mail attı ve sonuç aldı. 6 ay boyunca saha dolabı çalışması olur mu? Bu anormal bir durum ve bundan tek muzdarip ben değilim. Buna çözüm bulunması için gerekli talimatları verecektir. Yoksa ben güler geçerim kendileri kaybeder.

15 senelik hayatımda gördüğüm tek altyapı çalışması olmayan altyapı yüzünden tıkanan kanalizasyon için gelen vidanjördü.
Genelde zaten adsl kurulurken vdsl de kuruluyor çok eski değilse sadece portlar kurulmuyor. Belki de kurulmuştur ancak haberiniz yoktur. Bende öyleymiş adsl taktım 5 sene boyunca hiç bir altyapı döşemediler bu sene vdsl hizmeti açıldı sorduğumda öyle dediler altyapı döşedikleri tarih acayip eski değilse vdsl takıyorlar diye biliyorum tabi bölgeye göre değişir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı