Millenicom "Altyapı Çalışması Var" diyerek interneti kısıtlıyor

Arfyuri

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Kahramanmaraş depremi sonrası iptal ettirdiğim aboneliğimi 01.05.2023 tarihinde yeniledim. Önceden de Millenicom'u kullanıyordum ve memnundum. 05.05.2023 tarihine kadar sorunsuz kullandım. O gün internet gitti ve ben de Millenicom'u arayıp bilgi aldığımda 20.05.2023'e kadar altyapı çalışması olacağını söylediler. Ben internet üzerinden çalışıyorum ve 15 gün demek benim maaşımın yarısı demektir. Depremin üstünden 3 koca ay geçmesine rağmen düzelmeyen her şeyin yanında internet konusunu çok eleştirmek istemem. Asıl sorun modemin internet ışığının yeşil yanması ve bazı sitelere yarım da olsa bağlanabilmem. Bunları saymam gerekirse;
-Whatsapp üzerinden her türlü mesaj gönderip alabiliyorum ve görüntülü, sesli arayabiliyorum. Whatsapp üzerinden video indirirken neredeyse 10 Mb/s hızında indiriyor yani bu benim aldığım 100 Mbps ediyor.
-Youtube küçük resimleri yükleniyor ama videolar açılmıyor.

Altyapı çalışması varsa ve internet kesiliyorsa benim hiçbir şekilde erişimim olmaması gerekiyor ancak erişimimin bulunduğu siteleri internetimin hızı kadar hızlı kullanabiliyorum. Konuyu Şikayetvar'a ve kendi teknik desteğine ilettim ancak cevap gelmedi.

Çözüm: Modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ve işe yaradı. Kurulum yapmaya gelip 300 TL alan arkadaşların kulağı çınlamıştır umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı