Fiber Altyapı Çalışması

Daha fazla  
Geçen gün caddenin belli bir şerit halinde kazıldığını gördüm. Bir arabanın kasasında fiber kablolar vardı kazı yapılan yerlerin içine baktığımda "Dikkat! Turkcell SuperOnline Fiber hattıdır Telefon No: 05..." gibisinden bir şey yazıyordu. Biraz ileride ise İBB F/O kapağı ile birleşiyordu. Acaba SuperOnline altyapısı mı geliyor? Yaşayan varsa durumu açıklayabilir mi? ADSL denen illetten kurtulacak mıyım artık?

Geçen gün caddenin belli bir şerit halinde kazıldığını gördüm. Bir arabanın kasasında fiber kablolar vardı kazı yapılan yerlerin içine baktığımda "Dikkat! Turkcell SuperOnline Fiber hattıdır Telefon No: 05..." gibisinden bir şey yazıyordu. Biraz ileride ise İBB F/O kapağı ile birleşiyordu. Acaba SuperOnline altyapısı mı geliyor? Yaşayan varsa durumu açıklayabilir mi? ADSL denen illetten kurtulacak mıyım artık?
Keşke kazı çalışması yapan arkadaşlara sorsaydınız 😊

Sordum tabii ki SuperOnline altyapı çalışması olduğunu söylediler sadece. Hangi sokakları kapsayacağını sordum "Onun hakkında bilgim yok" dedi. Konuyu açmamda ki amacım bu durumu yaşayanlar olduysa süreç hakkında bilgi almaktı.

Sordum tabii ki SuperOnline altyapı çalışması olduğunu söylediler sadece. Hangi sokakları kapsayacağını sordum "Onun hakkında bilgim yok" dedi. Konuyu açmamda ki amacım bu durumu yaşayanlar olduysa süreç hakkında bilgi almaktı.

Sen o kabloyu gördüysen oradaki bir çok yere gelebilir. Hatta geçtiği yerlere kesin gelir diye düşünüyorum. Hemen olmasada 1-2 yıl sonra heryerde görebilirsin tahminime göre. Yinede bilemem ama.

ADSL denen bu rezaletten kurtulmak istiyorum düzgün bir altyapı (Sadece ADSL 16 Mbps var) yok.
Burası işlek bir semt olmasına rağmen bu çağdışı interneti artık kullanmak istemiyorum.

Türk Telekom kullanıyorum ve memnunum pingim bütün oyunlarda düşük tek derdim Download ve Upload'ın düşük olması başka tarifeye de geçemiyorum altyapı yok diye. 16 / 0.6 ADSL Yalın internet kullanıyorum.

Geri
Yukarı