Bölüm geçmeli oyun önerisi

The long dark tam sana göre hayatta kalma mücadelesi veren bi adam ve sıra sıra görevler ister hikayeli ister hikayesiz.
Ve Amnesia da çok güzel bir oyun hikayeli ve düşük sistem gereksinimleri istiyor.

Beyond Two Souls'a bakabilirsin, hikayeli film tadında bir oyun. Tam istediğin gibi parça parça şeklinde.
Bir noktada bıraktığımda sonrasını merak etmeyecek miyim ? Bu konuda tereddüt ediyorum malesef. Kendimi sınırlayamıyorum bu tarz oyunlarda. İstediğim, canım istediği anda "bölümü bitirip çıkayım" diyebilmek. Yoksa bu tarz birçok oyunum var.

The long dark tam sana göre hayatta kalma mücadelesi veren bi adam ve sıra sıra görevler ister hikayeli ister hikayesiz.
Ve Amnesia da çok güzel bir oyun hikayeli ve düşük sistem gereksinimleri istiyor.
The Long Dark oynadım. Amnesia için bilgim yok bakayım ona. Mesela Portal, The Talos Principle gibi oyunlar da olabilir. Birkaç bölümü bitirip çıkabilmek önemli benim için. Uzun soluklu olunca kalkamıyorum başından. Dizi gibi sardıkça devam ediyorum.

Teşekkürler. Bu tarzda oynadığım Armored Head var. Konuyu açtıktan sonra Division 2'ye başladım ve ihtiyacımı tam olarak karşılayamasa da hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı