LoL, CS:GO'dan başka oyunlara geçmeli miyim?

LoL'de perma ban yedim bir ara hesabımı arkadaşımı vermiştim kullanması için. İyiki banlanmışım. Sabah akşam bilgisayar oynuyordum LoL için artık dışarı çıkıp yeni oyun türleri keşfettim. Örneğin şu an Far Cry 3'e tekrar başladım.
Far Cry serisinin sadece 1. serisini oynadım.Sistemim yetmiyordu.2.serisinin ise başlarına doğru oynadım.

Açıkçası ben LOL'ü artık pek oynamıyorum. Ara ara arkadaşlarla oynamak keyifli olduğu için oynarım arada da CS:GO. Sadece LOL'ün e-sporunu takip ediyorum. Zevkli ve gelecek vadediyor. Aslında kendi oyun türünü bulman gerekiyor. Şuan oyun dünyasına pek girmiş değilsin. Geçsem mi dediğin oyunlar aynı şeyin farklı rengi diyebilirim. Kendini bir de singleplayer oyunlarda denemelisin. Sistemini bilmiyorum ama COD serisine baştan başlayabilirsin. Max Payne aynı şekilde. Ya da TES, Witcher serisi. Multiplayer oyun ille de oynayacağım diyorsan popülariteden uzak seçeneklere bak. Popülarite akabinde loser kitleyi getiriyor. Misal PUBG yerine Battlefield oynamak gibi. Sineklerin bok etrafında dolanmasından farksız.

Eğer bu iki oyundan sıkıldıysan önerimi dikkate alma. Ama LOL ve CS:GO'nun "veled, flamer" kitlesinden sıkıldıysan Dota 2 ve R6 denemeni öneririm.

Eğer bu iki oyundan sıkıldıysan önerimi dikkate alma. Ama LOL ve CS:GO'nun "veled, flamer" kitlesinden sıkıldıysan Dota 2 ve R6 denemeni öneririm.
R6 yı düşündüm gerçekten fakat sunucularında sıkıntı var diye duymuştum.
ccc.PNG

Böyle bir yorum gördüm.Gerileri grafik hakkında müthiş yorumlar.Sistemim kaldırır mı ? Hiç bilmiyorum dostum.Bu yoruma göre karar vermek saçma olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı