Bölüm seçiminde hata mı yaptım?

Evet kırıkla çok zor olur. TYT değil de ben daha çok AYT çalışmayı düşünüyordum. Matematik ve fizik ağırlıklı çalışırım eğer başlarsam. Ama yine de kararım kesin değil, zamana bakacağım.

Fen konularım çok fazla ve fen derslerini sevmiyorum. Sevemediğim için de çalışamıyorum.

Atanma daha ağır basıyor diyebilirim.
Fen aslında en kolay net artışı olan ders bana göre ben de sosyali hiç yapamıyorum 😅. Ben yine de mezuna kalın derim.

Hocam ingilizce öğretmenliği öğrencisi olarak bazen ben de düşünüyorum acaba yanlış mı seçtim diye,emin ol ne istiyorsan onu yap,hayat kısa derlerdi de inanmazdım,cidden öyle.

İşsiz kalırsın, dershanelerde karın tokluğuna çalışırsın. İstersen bu sene okurken hazırlan ancak akademisyenlik hayalleri falan bayağı ütopik. Zira ülke torpile batmışken gerçekten iş bulmak çok ama çok zor.

Fen aslında en kolay net artışı olan ders bana göre ben de sosyali hiç yapamıyorum 😅. Ben yine de mezuna kalın derim.

Dersi sevmediğim için netim de artmaz. Ben matematik geometri ve paragraf problem çalışırım çalışacaksam, ama ondan da adam akıllı bir şey olmaz.

İşsiz kalırsın, dershanelerde karın tokluğuna çalışırsın. İstersen bu sene okurken hazırlan ancak akademisyenlik hayalleri falan bayağı ütopik. Zira ülke torpile batmışken gerçekten iş bulmak çok ama çok zor.

E biz niye okuyoruz o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı