Bölümlendirilmiş USB belleğe Windows 10 atılamıyor

bafralifatih55

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar.
32 GB boyutundaki flash belleğimi diskpart ile iki bölüme ayırdım. Rufus'u kullanarak bu flash içindeki Windows etiketli bölüme ön yükleme bölümü oluşturamıyorum. Rufus'u açınca "bölümlenmiş disk" olarak görünüyor. Windows etiketli bölüme nasıl Windows ISO'sunu yazabilirim? Acaba bunun bir yolu var mıdır?
Teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar.
32 GB boyutundaki flash belleğimi diskpart ile iki bölüme ayırdım. Rufus'u kullanarak bu flash içindeki Windows etiketli bölüme ön yükleme bölümü oluşturamıyorum. Rufus'u açınca "bölümlenmiş disk" olarak görünüyor. Windows etiketli bölüme nasıl Windows ISO'sunu yazabilirim? Acaba bunun bir yolu var mıdır?
Teşekkürler.
Bölerek olmuyor. Multiboot için Ventoy kur.

Merhaba
Ben tek sistem boot edeceğim. Ancak belleğin bir kısımını özel işlerimde kullanırken, diğer kısmını da Windows lazım olduğunda kullanmak istemiştim.
Bir oluru yok galiba. İnternette de bir bilgi bulamadım.

Merhaba
Ben tek sistem boot edeceğim. Ancak belleğin bir kısımını özel işlerimde kullanırken, diğer kısmını da Windows lazım olduğunda kullanmak istemiştim.
Bir oluru yok galiba. İnternette de bir bilgi bulamadım.
Var aslında önce USB belleği Rufustan biçimlendirin Windows yazdırın. Sonrasında bölmeyi deneyin.

Merhaba
Benim de aklıma geldi. Ancak veri kaybı olur mu acaba? Sonuçta ben Partition'ları silerek yeniden bölümlendirme işlemi yapıyorum.
En başta veri kaybı olacak sonra bilgisayara aktarın. Fakat garantiye alcaksanız benim tercihim. Bir tane 16 GB format için USB. 32 veya 64 GB normal USB alın bence.

Geri
Yukarı