"Börü 2039 | kronoloji" isimli tanıtım videosu

İsMertCan

Kilopat
Yer
Merkez/Adana
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha dün keşfedebildim ne yazık ki. Ancak çok sağlam bir proje olacağına eminim. Sizin düşünceleriniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha dün keşfedebildim ne yazık ki. Ancak çok sağlam bir proje olacağına eminim. Sizin düşünceleriniz nedir?
Bu nöral-link, neuralink değil mi ya?

Hiçbir şey anlamadım bu yıllarda ne olacağını mı öngörüyoruz? Bi aydınlatırsanız iyi olur.

Hiçbir şey anlamadım bu yıllarda ne olacağını mı öngörüyoruz? Bi' aydınlatırsanız iyi olur.
Bulabildiğim kadarıyla 1939'daki 2. Dünya Savaşı'na, Türkiye'nin ve Dünya'nın durumuna, ilerleyişine, gelişimine ve bazı yönlerden çöküşüne, yeni düzenler ve yeni teknolojiler silsilesine değiniyor. Somut ve kesin bilgi pek az.

Ayrıca Aralık'ta gösterimi planlanıyormuş.

Nihayet Türk sineması geçmişe saplantılı ya da aşk ve dram temalı klasik içeriklerin dışına çıkmayı başarıyor. Bilim-Kurgu bu coğrafyaya çok yabancı bunu kabul edelim. BÖRÜ 2039 yapımı birkaç yıl önce yayımlanan BÖRÜ dizisindeki Polis Özel Harekat memuru Kemal Boratav'ın 2039 yılındaki maceralarını anlatacak. Kronoloji videosu da 2039 yılına kadar Dünya ve Türkiye'de neler olmuş neler değişmiş gibi sorulara şimdiden cevap veriyor. Kronolojinin erkenden yayımlanması dahice olmuş. Yapımcı Türklerin bilim-kurguya çok yabancı olduğunun farkında ve izleyiciyi dizide yaşanacak olaylara alıştırmaya çalışıyor. Önce BÖRÜ dizisini tamamen izleyin çünkü BÖRÜ 2039 dizisi geçmişteki diziyle bağlantılı ve bolca göndermeli olacak. Daha önce Dağ 2 gibi başarılı bir yapıma imza atan Alper Çağlar Türk sinemasının dünyaya açılmasını ve tanınmasını sağlamayı amaç edinmiş durumda. Başarılar!

Yeni konular

Geri
Yukarı