Börü 2039 izlediniz mi?

Adamın imajı zaten direkt Geralt olmuş. Bir de burada bir avuç adam kaldık diyor, Kaer Morhen olmuş. Amblemi de çakma witcher madalyonu. Orijinal bir şey göremedim hiç. 😀

Witcher 2019 da çıktı Börü (2039 olmayanı) ise 2018 de.
Bu yanlış bir yorum olmuş adamlar bir şey başarmaya çalışıyor ve bir Türk bilim kurgu dizisi çalışmasına göre güzel bir yapım ve umut vaat ediyor.

Adamın imajı zaten direkt Geralt olmuş. Bir de burada bir avuç adam kaldık diyor, Kaer Morhen olmuş. Amblemi de çakma Witcher madalyonu. Orijinal bir şey göremedim hiç. 😀
Adamın imajı zaten direkt Geralt olmuş. Bir de burada bir avuç adam kaldık diyor, Kaer Morhen olmuş. Amblemi de çakma Witcher madalyonu. Orijinal bir şey göremedim hiç. 😀

Bir avuç adam kaldık diyor ve haklı börüyü hiç izlemdinizmi içinde bir hikaye ver evet ilk yapımlar biraz daha iyi ama yine de bu kadar ön yargılı olmayın.

Witcher 2019 da çıktı Börü (2039 olmayanı) ise 2018 de.
Bu yanlış bir yorum olmuş adamlar bir şey başarmaya çalışıyor ve bir Türk bilim kurgu dizisi çalışmasına göre güzel bir yapım ve umut vaat ediyor.

Bir avuç adam kaldık diyor ve haklı börüyü hiç izlemdinizmi içinde bir hikaye ver evet ilk yapımlar biraz daha iyi ama yine de bu kadar ön yargılı olmayın.
Hocam Witcher'ı Netflix dizisinden ibaret sanıyorsunuz. Ben önyargılı olmuyorum ve diziyi kötülemiyorum, aksine yapımcıları bu kadar cesur bir yapımdan dolayı kutlarım, ama keşke özgün yapsalar yaptıklarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı