Böyle bir masa bulabilir miyim?

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Tam istediğim gibi bir masa tasarladım SketchUp'da. Acaba böyle veya buna benzer bir masa satılıyor mu herhangi bir yerde?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    23 KB · Görüntüleme: 238
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 246
Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabileceğinizi pek düşünmüyorum böyle. Marangoz ile konuşup özel yaptırabilirsiniz.
Marangoza yaptırmayı düşündüm zaten ancak hazır almak daha mantıklı. Görsel arama ile falan biraz bakındım ancak bulamadım. Belki bir ümit vardır diye son olarak foruma da bir sorayım dedim.

Dizayn guzel olmus. Ahsap yerine ust ve arka taraflari pleksiglasstan, yandaki cubuklar ve destek kisimlarini aluminyumdan yaparsak cok sik olur. Pleksiglass'i camfilmi ile kaplarsan da tadindan yenmez. Izninle boyle yapip kullanacagim kendim icin.
Teşekkürler. Pleksiglass gibi bir malzemeyi düşündüm ancak masanın üstü 3 santim kalınlığında. Yani saçma olur öyle bir şey. Güzel dizayn ve kullanım kolaylığı kadar dayanıklı da olmasını istiyorum. Üstü kaplamalı ahşap, alt kısmı ise dışı tamamen ahşap ancak içinde alüminyum iskelet olacak şekilde planladım kafamda. Dosyayı atamam ancak kendinize göre boyutunu ayarlayıp yapabilirsiniz böyle bir şey. Amatör bir model sadece, sorun olmaz.

Teşekkürler. Pleksiglass gibi bir malzemeyi düşündüm ancak masanın üstü 3 santim kalınlığında. Yani saçma olur öyle bir şey. Güzel dizayn ve kullanım kolaylığı kadar dayanıklı da olmasını istiyorum. Üstü kaplamalı ahşap, alt kısmı ise dışı tamamen ahşap ancak içinde alüminyum iskelet olacak şekilde planladım kafamda. Dosyayı atamam ancak kendinize göre boyutunu ayarlayıp yapabilirsiniz böyle bir şey. Amatör bir model sadece, sorun olmaz.
3 cm pleksiglass olmaz zaten. 10-12 mm pc masasi icin fazlasiyla yeterli olacaktir kanaatindeyim.

Bunun az daha ilerlemiş hali IKEA'nın Fredde modeli :D Aynısını kullanıyorum sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Düzenleme: Tarihi cevap yazdıktan sonra gördüm. Nereden nasıl geldim konuya hiçbir fikrim yok :(

Direk bulmanız zor olabilir. Tavsiyem ölçülerini ve çizimlerini yapıp kendiniz yaptırmanız. Geçen hafta kendime bende kendime l şeklinde masa yaptırdım 350TL tuttu. İsterseniz fotoğrafını ve ölçülerini paylaşabilirim fikir olması açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı