Neden böyle bir ülkeyiz?

Qualty

Hectopat
Makaleler
1
Neden hakkımız yok? Neden hala oy veriyoruz? Neden bu kadar vergi veriyoruz? Neden ekonomi bu kadar kötü? Neden adalet, yönetim, hak yok? Neden yoksulluk çekmek zorundayız? Esnaf şu an borçlarımızı nasıl ödeyeceğiz diye düşünüyor. Gıda hariç neden bir şey alırken 2.'sini devlete almak zorundayız? Neden bu kadar eğitim sistemi berbat? Neden o kadar vergi alınıyor askeri maaş ve emekli maaşı bu kadar az?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden hakkımız yok? Neden hala oy veriyoruz? Neden bu kadar vergi veriyoruz? Neden ekonomi bu kadar kötü? Neden adalet, yönetim, hak yok? Neden yoksulluk çekmek zorundayız? Esnaf şu an borçlarımızı nasıl ödeyeceğiz diye düşünüyor. Gıda hariç neden bir şey alırken 2.'sini devlete almak zorundayız? Neden bu kadar eğitim sistemi berbat? Neden o kadar vergi alınıyor askeri maaş ve emekli maaşı bu kadar az?

Bunu vergi adam Recep tayyip erdoğana sorarsan cevabını alırsın.

Herkesin şikayet edip kimsenin gerek korkudan gerek imkansızlıktan gerekse engellenmekten bir şey yapamamasından dolayı. Tartışılacak bir şey yok bir şeyler başaranlar ülkeden gidiyor kalanlar da şikayet etmekle yetiniyor. Buna ben de dahilim, herkes yeni bir Mustafa Kemal bekliyor kimse ben nasıl Mustafa Kemal olurum diye düşünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı