Boğaz ağrısı

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, kolay kolay doktora giden birisi değilim. Önce geçmesini beklerim, geçmezse giderim ancak 2-3 aydır boğaz ağrıma. Dayanamıyorum, sanki iğne batıyormuş gibi bir his var. Yutkunurken evde ne içsem iyi gelir "oradan bakınca doktor gibi mi görünüyoruz" gibi saçma sapan şeyler yazmayın. Eğer söyledikleriniz işe yaramazsa gideceğim doktora Allah izin verirse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, kolay kolay doktora giden birisi değilim. Önce geçmesini beklerim, geçmezse giderim ancak 2-3 aydır boğaz ağrıma. Dayanamıyorum, sanki iğne batıyormuş gibi bir his var. Yutkunurken evde ne içsem iyi gelir "oradan bakınca doktor gibi mi görünüyoruz" gibi saçma sapan şeyler yazmayın. Eğer söyledikleriniz işe yaramazsa gideceğim doktora Allah izin verirse.
Sağlık ocağına git reis bi baksınlar.

Hocam bence hiç şunu yap bunu yap gibisinden tavsiyeye gerek yok. Normal hafif bir şey olsaydı şimdiye kadar çoktan geçerdi. Birkaç günlük bir şey olsa tavsiye verir herkes ama, sen 2-3 ay diyorsun yani. Bu zamana kadar beklemen hata. Biran önce doktora git baksınlar. İltihaplanma falan varsa antibiyotik falan verirler. Yani bu tavsiye süresini aşmış artık ilaç tedavisi seviyesine gelmiş gibi.

Sağlık ocağına git reis bir baksınlar.

Oldu kral.

Hocam bence hiç şunu yap bunu yap gibisinden tavsiyeye gerek yok. Normal hafif bir şey olsaydı şimdiye kadar çoktan geçerdi. Birkaç günlük bir şey olsa tavsiye verir herkes ama, sen 2-3 ay diyorsun yani. Bu zamana kadar beklemen hata. Bir an önce doktora git baksınlar. İltihaplanma falan varsa antibiyotik falan verirler. Yani bu tavsiye süresini aşmış artık ilaç tedavisi seviyesine gelmiş gibi.

Haklısınız ama devlet hastaneleri ve sağlık ocakları aklımdan çıkmış gideceğim inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı