Boğaza çekirdek saplanması

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar az önce çekirdek yerken boğazıma geldi ve adeta batıyor. Ekmek yedim, zeytinyağı içtim ama fayda etmedi. Kendi kendine gider mi yoksa doktora gitmeye gerek var mı? Batma hissi çok kötü hissettiriyor. yutkunduğum zaman da ağrıyor. Normalde de hissedebiliyorum. Nasıl geçirebilirim?

Arkadaşlar az önce çekirdek yerken boğazıma geldi ve adeta batıyor. Ekmek yedim, zeytinyağı içtim ama fayda etmedi. Kendi kendine gider mi yoksa doktora gitmeye gerek var mı? Batma hissi çok kötü hissettiriyor. Yutkunduğum zaman da ağrıyor. Normalde de hissedebiliyorum. Nasıl geçirebilirim?

Bol bol su için.

Bol bol su için.
Hocam su içtim ama biraz daha içeyim. İnternette baktım zeytinyağı da olur diyordu ama etki yapmadı. Çeyrek ekmek de yedim o da etki yapmadı biraz daha yemek lazım demek ki :D

Hocam su içtim ama biraz daha içeyim. İnternette baktım zeytinyağı da olur diyordu ama etki yapmadı. Çeyrek ekmek de yedim o da etki yapmadı biraz daha yemek lazım demek ki :D

Bende genelde o olay ya balık yerken ya da cips yerken oluyor yaklaşık 1.5 litre su içince hiçbir şey kalmıyor.

Geri
Yukarı