Boğazda kaşıntı, öksürük ve ardından boğulma hissi oluyor

OyunTakip

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, tam bir aydır boğazda kaşıntı, öksürük ve ardından nefes borusuna su kaçmış gibi bir boğulma var. Doktorlar tam bir anlam veremedi. Bunu yaşayan var mı?

Aynısı ninemde de var. Bazen tıkanacakmış gibi oluyor ve çok şiddetli bir öksürük geliyor. Kendisi 1990 da yakalanmış o zamandan bu zamana doktorlar çözüm bulamamış ve hala da devam ediyor.

Aynısı ninemde de var. Bazen tıkanacakmış gibi oluyor ve çok şiddetli bir öksürük geliyor. Kendisi 1990 da yakalanmış o zamandan bu zamana doktorlar çözüm bulamamış ve hala da devam ediyor.

Öncelikle teşekkürler bende bunun ne olduğunu anlamış değilim ama şu andabir şeyler olmuyor sadece boğaz kaşıntım var dostum ninen sürekli yani her gün bu durumu yaşıyor mu?

Öncelikle teşekkürler bende bunun ne olduğunu anlamış değilim ama şu andabir şeyler olmuyor sadece boğaz kaşıntım var dostum ninen sürekli yani her gün bu durumu yaşıyor mu?
Evet. Her gün yaşıyor kendiside diyor "boğazım kaşınıyor sanki bir kıl var gibi hiç gitmiyor bu yüzden öksüyorum".

Yeni konular

Geri
Yukarı