Boğularak Öldürülen Zenci George FLOYD

Bacaklarını dizlerinden koparıp akşam yemeğinde yedirmek lazım böylelerine, hoş bizim polisin çoğu da bunlar gibi üniformayı giyince her şeyi yapabileceğini, nasıl olsa üstünü örtebildikleri için vicdandan ahlaktan yoksun tavır içindeler. Ellerine düştünüz mü yandınız ki ne yandınız, uslupsuz saygısız çoğu zaman mantıksız, deli ederler adamı. Bu şerefsiz de bunlardan farklı değil. Egosu her şeyin önünde olan haysiyet yoksunu hayvanlar.

Çoğunuzun bildiği üzere Amerika'da yine ırkçılık söz konusu. Bir polis zenciyi (yakalama sebebini hatırlamıyorum) dizi ile boğarak öldürüyor. O sırada zenci yerde ingilizce olarak "hayır adamın lütfen!" Gibi kelimeler kullanıyor. Madonna sayfasında tam halini paylaşmış ben de orada gördüm ve cidden üzüldüm. Ne yapacaksın durdurmaya çalışsan polis seni silahla öldürür. 2 türlü de yanıyorsun.

Yerde canlı iken yalvardığı fotoğraf
Eki Görüntüle 575797
Merak edenler için görüntünün tam hali aşağıdadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Madonna'nın sayfasında George ile alakalı başka gönderiler de var isterseniz bakabilirsiniz.

Kendilerine hayrı yok ki başkasına olsa...

Çoğunuzun bildiği üzere Amerika'da yine ırkçılık söz konusu. Bir polis zenciyi (yakalama sebebini hatırlamıyorum) dizi ile boğarak öldürüyor. O sırada zenci yerde İngilizce olarak "hayır adamın lütfen!" Gibi kelimeler kullanıyor. Madonna sayfasında tam halini paylaşmış ben de orada gördüm ve cidden üzüldüm. Ne yapacaksın durdurmaya çalışsan polis seni silahla öldürür. 2 türlü de yanıyorsun.

Yerde canlı iken yalvardığı fotoğraf.
Eki Görüntüle 575797
Merak edenler için görüntünün tam hali aşağıdadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca Madonna'nın sayfasında george ile alakalı başka gönderiler de var isterseniz bakabilirsiniz.

Bugünümü mutlu geçireyim diyorum, ama her zaman karşıma böyle vahşilikler çıkıyor. :(

Ne kadar o polis görevinden alınıp serbest bırakılsa bile halk onu sevecektir dışarıda ;) Hele ki zenciler sevse bir yerde...

İnsan en vahşi canlıdır. Şu abd (büyük yazmaya değmez) polisleri polis değil birer katildir.

Amerika yıkılırken bir yandan Anonymous Trump'u ifşalıyor ve radyodan "F**k the police" diye ses kayıtları yayınlıyor. Şöyle bırakalım ve bu güzel anları birlikte paylaşalım. Sonuna kader hak ediyorlar.

Geri
Yukarı