Bol pantolon önerisi

RİCK GRİMES1

Centipat
Daha fazla  
Dışarı falan çıkarken dar pantalon olmuyor eşofman da basen ciddi yerlere gitmek gerekirken güzel durmuyor. Bu yüzden ben bol pantalon almak istiyorum size bir resim atacağım. Resim de ne kadar belli oluyor bilmiyorum ama bu tarz bir şey istiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_2664.png
    IMG_2664.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel hiç net değil. Önerebileceğim markalar var. Bu üç markadan ikisinden alışveriş yaptım, gayet güzel baggy (bol kalıp) pantolonları var. Fiyatları genellikle üç markanın ortalama aynı fiyatlar ama baktığın zaman hemen hemen hepsi aynı ürünü satıyor. Ama kendi üretimleri olan ürünleri var. Jr. Crime'ın Fundayz kendi üretimi, Hypetr'nin Sohigh kendi üretimi ve Flaw'ın ise Flaw adındakiler kendi üretimi. Ve kendi yaptıkları baggy pantolonlar da gayet güzel ve şık.

ElitWear Baggy Pileli Siyah Renk KumaÅ Pantolon Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam şöyle bir şey buldum sence nasıl? Eğer iyi değilse buna benzer ne önerirsin?

Hypetr'den bu Pantolon'u öneririm sana, kumaşı biraz sert gibidir ama yıkandıktan sonra yumuşar diye düşünüyorum aynı zamanda 899 TL'den 599 TL'e düşmüş. Ama beden sıkıntısı var.

Baggy ve oversize tarzı giyinmek istiyorsanız yukarıdaki sitelere bakabilirsiniz ve üçü de İstanbul'da.

Hypetr'den bu Pantolon'u öneririm sana, kumaşı biraz sert gibidir ama yıkandıktan sonra yumuşar diye düşünüyorum aynı zamanda 899 TL'den 599 TL'e düşmüş. Ama beden sıkıntısı var.

Baggy ve oversize tarzı giyinmek istiyorsanız yukarıdaki sitelere bakabilirsiniz ve üçü de İstanbul'da.

Bu attığını bayağı beğendim hocam ama bedeni yok farklı bir siteden bunun gibi bir şey atma şansın var mı?

Bu attığını bayağı beğendim hocam ama bedeni yok farklı bir siteden bunun gibi bir şey atma şansın var mı?

Hocam İstanbul'da oturuyorsanız mağazaya gidip bakabilirsiniz veya sorabilirsiniz buna benzer ne var diye. Çalışanları da iyi insanlardır, yardımcı olacaklardır size. Fakat size attığım Pantolon'u bu marka dışından satan bir yeri bulmam zor.

Hocam İstanbul'da oturuyorsanız mağazaya gidip bakabilirsiniz veya sorabilirsiniz buna benzer ne var diye. Çalışanları da iyi insanlardır, yardımcı olacaklardır size. Fakat size attığım Pantolon'u bu marka dışından satan bir yeri bulmam zor.

Hocam ilgilendiğin için teşekkür ederim buradan bedenin gelmesini bekleyeceğim ama o sırada benim attığım linktekini alım mi sence?

Bu sayfanın ürünlerini gerçekten beğeniyorum. Bakınabilirsin.

Geri
Yukarı