Bolu Belediyesi'nde AKP Meclis üyesi Hacer Çınar, Belediye Başkanı Tanju Özcan'a saldırdı!

Görende tek AKP yapıyor bunları sanacak, sanki CHP çok temiz, çok dürüst.
Bu zamanda hiçbir partiden bir halt olmaz. Hepsi kendi menfaatleri adına yalanlar söyleyip, iftiralar atıyorlar.
Ben halen seçime aday olabilecek, Türkiye'yi kurtarabilecek bir aday göremiyorum.
Ne cumhur ittifakından ne de millet ittifakından hiçbiri bir ise yaramazlar.

Ben bugün su içtim sen ne içtin kardeş hele söyle buradakilerde aynı kafadan olsun şu an ülkeyi kim yönetiyor.

Senin bu dediklerini genel olarak çevremden duyuyorum. Diyorsun ki CHP temiz değil, dürüst değil falan, bunlar hep genel laflar. Bana Kılıçdaroğlu'nun veya İmamoğlu'nun veya Mansur'un herhangi bir yolsuzluğunu veya yalanını söyleyebilir misin? Ne yapmış CHP? Bize oy vermeyin mi demiş bu adamlar? Millet oyunu verse zaten başa geçecekler.
Gerçekten bana Kılıçdaroğlu nun ne yalan söylediğini mi soruyorsun?
Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir, onda o bile yok. Adam CHP nin yüz karası, CHP liler bile ondan bişey olmayacağını biliyor. O başa geçerse, elde ülke kalmaz.
İmamoğlu İstanbul seçimlerinden önce o kadar vaatler verdi, vaatlerinden hangisini yaptığını gördün.
Vaatlerinden birinde "Hiç kimsenin ekmeğiyle oynamıyacağım" diyip, başa geldikten hemen sonra binlerce kişinin işine son vermedi mi?
Akp nin yaptığı parkı ben yaptım diye yutturmaya çalışan kimdi?
"Atatürk olimpiyat stadı çevresinin güneş enerji santrallerine dönüştürülecek" dedi, ben halen onu göremedim.
"Gaziosmanpaşa bilişim ve üretim vadisi açılacak" dedi eğer bulursan bi zahmet söylede görmeye gideyim.
"Kartal bilişim ve üretim merkezi" nerede?
"Esenler'de Teknokent" açacaz dedi, o da yok.
"İstanbul'un kuzey ve güney sahillerine kurulacak rüzgâr gülleri ile enerji üretimi sağlanacak" dedi ve devamı gelmedi..
Şuan hatırladım "Megabus projesi" vardı, nerede şuan? 2024'e kadar yapacaz diyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fox böyle söyleyince benim de bi hoşuma gitti ha keşke İBB başkanı olsa da yapsa😋. Aa dur zaten o😆.
İstanbulun borcuna borç katarak rekor kırdı.
Reklam bütçesi hakkında konuşmaya gerek yok bence. O bam başka bir rekor.
Yazdıklarım sadece birkaçı İnternete yazsan zaten sana gösterir hangisini yapmış hangisini yapmamış.
Tabi yaptıkları da var hakkını yemeyelim. Bir kaç vaadini yerine getirdi. Onlar için eyvallah. Kalanların da yapsaydı güzel başkan olurdu.
Ama YouTube tan bir kaç Youtuberla konuşup veletlerin gözünü boyayarak şehir yönetilmiyor.

Gerçekten bana kılıçdaroğlunun ne yalan söylediğini mi soruyorsun?
Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir, onda o bile yok. Adam CHP'nin yüz karası, CHP liler bile ondan bir şey olmayacağını biliyor. O başa geçerse, elde ülke kalmaz.
İmamoğlu İstanbul seçimlerinden önce o kadar vaatler verdi, vaatlerinden hangisini yaptığını gördün.
Vaatlerinden birinde "hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım" deyip, başa geldikten hemen sonra binlerce kişinin işine son vermedi mi?
AKP'nin yaptığı parkı ben yaptım diye yutturmaya çalışan kimdi?
"Atatürk olimpiyat stadı çevresinin güneş enerji santrallerine dönüştürülecek" dedi, ben halen onu göremedim.
"Gaziosmanpaşa bilişim ve üretim vadisi açılacak" dedi eğer bulursan bir zahmet söylede görmeye gideyim.
"Esenler'de teknokent" açacağız dedi, o da yok.
"İstanbul'un kuzey ve güney sahillerine kurulacak rüzgâr gülleri ile enerji üretimi sağlanacak" dedi ve devamı gelmedi.
Şu an hatırladım "megabus projesi" vardı, nerede şu an? 2024'e kadar yapacağız diyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Fox böyle söyleyince benim de bir hoşuma gitti ha keşke İBB başkanı olsa da yapsa😋. Aa dur zaten o😆.
İstanbul'un borcuna borç katarak rekor kırdı.
Yazdıklarım sadece birkaçı internete yazsan zaten sana gösterir hangisini yapmış hangisini yapmamış.
Tabii yaptıkları da var hakkını yemeyelim. Birkaç vaadini yerine getirdi. Onlar için eyvallah. Kalanların da yapsaydı güzel başkan olurdu.
Ama YouTube'tan birkaç YouTuber'la konuşup veletlerin gözünü boyayarak şehir yönetilmiyor.

Bu kadar uzun yazdın sana kısa yazayım peki İstanbul'a bu bütçeyi kim veriyor ve İstanbul'un nüfusu kaç, ve İstanbul'da nereyi onaracaksın peki sana son sorum sen trollerden misin?

Gerçekten bana Kılıçdaroğlu nun ne yalan söylediğini mi soruyorsun?
Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir, onda o bile yok. Adam CHP nin yüz karası, CHP liler bile ondan bişey olmayacağını biliyor. O başa geçerse, elde ülke kalmaz.
Vaatlerinden birinde "Hiç kimsenin ekmeğiyle oynamıyacağım" diyip, başa geldikten hemen sonra binlerce kişinin işine son vermedi mi?
Akp nin yaptığı parkı ben yaptım diye yutturmaya çalışan kimdi?
"Gaziosmanpaşa bilişim ve üretim vadisi açılacak" dedi eğer bulursan bi zahmet söylede görmeye gideyim.
"Esenler'de Teknokent" açacaz dedi, o da yok.
"İstanbul'un kuzey ve güney sahillerine kurulacak rüzgâr gülleri ile enerji üretimi sağlanacak" dedi ve devamı gelmedi..
Şuan hatırladım "Megabus projesi" vardı, nerede şuan? 2024'e kadar yapacaz diyordu.
Fox böyle söyleyince benim de bi hoşuma gitti ha keşke İBB başkanı olsa da yapsa😋. Aa dur zaten o😆.
İstanbulun borcuna borç katarak rekor kırdı.
Yazdıklarım sadece birkaçı İnternete yazsan zaten sana gösterir hangisini yapmış hangisini yapmamış.
Tabi yaptıkları da var hakkını yemeyelim. Bir kaç vaadini yerine getirdi. Onlar için eyvallah. Kalanların da yapsaydı güzel başkan olurdu.
Ama YouTube tan bir kaç Youtuberla konuşup veletlerin gözünü boyayarak şehir yönetilmiyor.
ben sana Kılıçdaroğlu'nun yalanını veya yolsuzluğunu sordum, bir tane örnek göster dedim, sen konuyu hemen yok İBB şöyle yaptı yok İmamoğlu böyle ettiye getirdin. Üstelik konumuzla İmamoğlu'nun alakası bile yok. Kanıt göstereceksin kardeşim. Öyle kuru kuru bir insana yalancı diyemezsin. Ha gelelim İmamoğlu konusuna. Adam İBB sitesinde ayrılan bütçeyi, bu bütçeyle ne yaptığını, ne yapılacağını hepsini yazmış. Bu adam 2019-2020 senesinde İBB'nin başına geçti. Sen sanıyorsun ki bu vaatlerin hepsini 2-3 senede yapacak 😂 Asıl öyle yapsa şahsen eleştirirdim. Bütçenin %50'sini yatırıma ayırmış adam. Önce ek gelir oluşturacak, sonrasında bu vaatleri uygulayacak doğrusu budur. Elinde sihirli değnek mi var? Tekrar söylüyorum, bana o kanıtları göster, ben de senden özür dileyeyim.

Geri
Yukarı