Bomba Nasıl Yapılır?

1200W deneme icin olacak, 1200W ile Guney Dogu Anadolu'yu yok edecegim . Sonra iki tane 1500W Everest PSU kullanip Ay'i ve Dunya'yi havaya ucuracagim .

Malzemeler:
1) 800W 80+ bir Everest PSU
2) Tuz Ruhu
3) Alüminyum folyo
4) Tüp (Bildiğiniz Aygaz piknik tüpü.)
5) Tetikleyici Note 7
6) İçinde FX 9590 olan bir hazır sistem
Adım bir: Hazır sistemimizde olan PSU'yu çıkarıyoruz.
Adım iki: Everest PSU'nun boş olan yerlerini önce tuz ruhu ile dolduruyoruz dudak payı bırakacak şekilde ama fazla kaçırmayın.
Adım üç: Tuz ruhu ile dolu olan PSU'ya gaz yüklemesi yapın.
Adım dört: Hazırladığımız PSU'nun gazı ve tuz ruhu dışarı çıkmasın diye alüminyum folyo ile sarıyoruz. Not: Alüminyum ile tuz ruhu tepkimeye girer bu aşamadan sonra acele edin.
Adım beş: Bu PSU'yu hazır sistemimize monteliyoruz.
Adım altı: Topladığımız sistemi iyi bir OC yapıyoruz ve kasayı iyi bir çalkalıyoruz ve en yakın aracın yanına koyuyoruz. Püf noktası özellikle aracın tüplü olması lazım.
Şaka bir yana denemeyin ciddiye alıp yapan çıkarsa ben karışmam. Durun bir dakika tetikleyiciyi unuttuk Note 7'mizi ise PSU'nun tam üstüne bantlıyoruz.

Sistem iyi güzel hoşta ekran kartı bu sistem için az değil mi? Yani bir GT 630 SLI yaparsak ucundan %30'luk bir darboğaz olabilir ama bir zahmet o da olsun yani üst seviye sistem bu sonuçta.
Şaka bir yana o PSU'dan önce gözüme CPU soğutucu ilişti belki ileride alabilirim zengin olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…