Banka/Kart Bonus Genç ile Toplamda 300 TL Market Alışverişine 40 TL Bonus

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 750

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Bonus Genç ile toplamda 300 TL market alışverişi yaparsanız 40 TL bonus kazanıyorsunuz. Tek seferde olması şart değil. İsterseniz 300 tane markette birer TL bile harcayabilirsiniz.

Sonunda 5 TL zam yapmışlar sağ olsunlar. 😁
Harcama limiti de 50 TL artmış. Oyun kampanyasının ödülünü 15 TL’den 50 TL’ye çıkarmışlar. Restoran kampanyası da her 75 TL’ye 15 TL vermeye başlamış. Enflasyon sonrası güzel oldu denilebilir.

Yenilenmeyen kampanyalar, alternatif kartlar varken pek sorun olmuyor. Tek kartınız Bonus ise kötü olmuş.

Harcama limiti de 50 TL artmış. Oyun kampanyasının ödülünü 15 TL’den 50 TL’ye çıkarmışlar. Restoran kampanyası da her 75 TL’ye 15 TL vermeye başlamış. Enflasyon sonrası güzel oldu denilebilir.

Yenilenmeyen kampanyalar, alternatif kartlar varken pek sorun olmuyor. Tek kartınız Bonus ise kötü olmuş.
Restoran için bir alternatif bulamadım. Birçok kartım var ama Bonus'un 50/5’ini göremeyince ne yapacağımı şaşırdım, alternatif de bulamadım, boşa gitti 2 sefer. 75/15 de biraz fazla olmuş gerçi...

Restoran için bir alternatif bulamadım.
DenizBank’ın D-Şarj’ı %10 ile 20 TL iade yapıyor. Her ay da üç kampanyaya katılırsanız 15 TL bonus hediye ediyor. Kampanyaları tamamlamanız şart değil.

Yapı Kredi’de de Play için aynı şekilde %10 puan veren kampanya var fakat Yapı Kredi iş yerlerinde geçerli sadece.

Maximum da Yemeksepeti için sürpriz puanlar veriyor. Şansınıza göre 35 TL ve üzerine 10 TL’ye kadar puan hediye ediyor. Ayda 100 TL veriyor.

DenizBank’ın D-Şarj’ı %10 ile 20 TL iade yapıyor. Her ay da üç kampanyaya katılırsanız 15 TL bonus hediye ediyor. Kampanyaları tamamlamanız şart değil.

Yapı Kredi’de de Play için aynı şekilde %10 puan veren kampanya var fakat Yapı Kredi iş yerlerinde geçerli sadece.

Maximum da Yemeksepeti için sürpriz puanlar veriyor. Şansınıza göre 35 TL ve üzerine 10 TL’ye kadar puan hediye ediyor. Ayda 100 TL veriyor.
DenizBank'ın kampanyalarını nerden görüyorsunuz? Hiç bulamıyorum iki uygulamada da.
Dediğiniz gibi iş yeri şartı YKB’nin kampanyasını biraz gereksiz kılıyor.
Maximumun da Yemeksepeti kampanyaları askıya alındı diye SMS gelmişti 2 hafta kadar önce şu an noldu bilmiyorum ama zaten genelde eve sipariş vermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı