Bood gamepad kırıldı

Evet hocam zaten bağlı değildir kablolara dikkat edin yeter.
Vidaları filan var, onları söküp çıkarıyorum o zaman, bataryanın kablosunu sökmesem problem olur mu?

hocam pcbnin ön tarafını da çekebilir misiniz ?
1713960846207.png

Buyrun.

Hocam pcb de bir sıkıntı varmış gibi gözükmüyor analogun tuşu çıkmış eğer yerine oturmuyorsa güzel bir yapıştırıcıyla etrafına denk getirmeden yapıştırabilirsiniz fakat dikkatli olun analog işlevini yitirebilir. Arka kısmını da yakından çekebilirseniz lehimlerini kontrol edeyim.

Hocam pcb de bir sıkıntı varmış gibi gözükmüyor analogun tuşu çıkmış eğer yerine oturmuyorsa güzel bir yapıştırıcıyla etrafına denk getirmeden yapıştırabilirsiniz fakat dikkatli olun analog işlevini yitirebilir.
Sol analoğu oturttum şimdi, sıkıntı gözükmüyor, titreşim motorunu da yerine taktım ama kabloları için lehim gerekiyor tabii. Kullanmıyordum zaten titreşim özelliğini, ağırlık eşitlensin yeter diye yerine taktım.

Sol analoğu oturttum şimdi, sıkıntı gözükmüyor, titreşim motorunu da yerine taktım ama kabloları için lehim gerekiyor tabii. Kullanmıyordum zaten titreşim özelliğini, ağırlık eşitlensin yeter diye yerine taktım.
O halde tekrardan birleştirip deneyin eğer sorun var ise pcbnin kontrol edilmesi gerekir onu da gözle yapamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı