Boosteroid alınır mı?

Bu siteden mtu değerini kontrol et 1480-1492 olması gerekiyor 1450 altı kabul edilmiyor direkt sistemden atıyor (eğer Netspeed kullanıyorsan bu sorunun olması olası ISS değişmen gerekiyor). İkinci olarak GeForce NOW ile benzer gecikmede ancak bu tarayıcı bazlı olarak değişiyor. Onun dışında pek sorun yok. 2 ay kullandım genel olarak bu tarz platformlara mod vs kuramıyor olmak can sıkıcı olduğundan bıraktım.

1492 iyi bir değer midir? Bilmediğimden soruyorum.

Benim değerlerim bu şekilde olmasına rağmen çok stabil bir şekilde oynuyorum FİFA 22 RDR2 GTAV vs ama oyunda görüntü kalitesi 720 civarında. Onun haricinde sorun yok tüm oyunlar oynanabilir düzeyde gecikme ping sorunu hiç yaşamadım offline oyunlar için ama dediğim gibi özellikle GTAV görüntü kalitesi düşüktü. FİFA22 ve RDR2 GTAV nazaran daha yüksek kalitede görüntü veriyor.
Screenshot 2023-04-26 06.12.57.png

Benim değerlerim bu şekilde olmasına rağmen çok stabil bir şekilde oynuyorum FIFA 22 RDR2 GTAV vs ama oyunda görüntü kalitesi 720 civarında. Onun haricinde sorun yok tüm oyunlar oynanabilir düzeyde gecikme ping sorunu hiç yaşamadım offline oyunlar için ama dediğim gibi özellikle GTAV görüntü kalitesi düşüktü. FIFA22 ve RDR2 GTAV nazaran daha yüksek kalitede görüntü veriyor.
Eki Görüntüle 1755131

Bence görüntü önemli misal Dying Light GeForce'de PC'deki gibi tertemiz ama boostroidde 720 480p gibi çoğu oyunda böyle. Benim netim 80'e 35 40 ping veriyor hoşuma gitmedi siz iyi oynuyorsunuz bu değerler ile zevk vermedi bana.

Bence görüntü önemli misal Dying Light GeForce'de PC'deki gibi tertemiz ama boostroidde 720 480p gibi çoğu oyunda böyle. Benim netim 80'e 35 40 ping veriyor hoşuma gitmedi siz iyi oynuyorsunuz bu değerler ile zevk vermedi bana.
Geforce Now kullanıyorum zaten ama orada da oyun sayısı az. Geforge Now olmayan oyunları mecburen buradan oynuyorum. Alternatifi olsa bu tarz geniş kütüphaneli ona geçiş yaparım ama bulamadım mecburiyetten buradan devam. Geforge Now da kullanıyorum yine ama geniş kütüphaneli gta fifa vs oynayacağım başka bulut servis bulamadım şimdilik.

GeForce NOW kullanıyorum zaten ama orada da oyun sayısı az. GeForce NOW olmayan oyunları mecburen buradan oynuyorum. Alternatifi olsa bu tarz geniş kütüphaneli ona geçiş yaparım ama bulamadım mecburiyetten buradan devam. GeForce NOW da kullanıyorum yine ama geniş kütüphaneli GTA FIFA vs oynayacağım başka bulut servis bulamadım şimdilik.

Aynen şu an tek artısı kütüphane ama düşünüyorum da o kalitede oyunu oynayıp hiç etmem. Belki önceden oynadığım oyunu zaman geçirmelik anca oynarım.

1452 sorun yaşar mıyım ?
Bu siteden mtu değerini kontrol et 1480-1492 olması gerekiyor 1450 altı kabul edilmiyor direkt sistemden atıyor (eğer Netspeed kullanıyorsan bu sorunun olması olası ISS değişmen gerekiyor). İkinci olarak GeForce NOW ile benzer gecikmede ancak bu tarayıcı bazlı olarak değişiyor. Onun dışında pek sorun yok. 2 ay kullandım genel olarak bu tarz platformlara mod vs kuramıyor olmak can sıkıcı olduğundan bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı