Çözüldü Boot Ederken Sürekli Yeniden Başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bugra_1597

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Benim QUEEN diye pc var dvdye Windows 7 yazdım ve boot ederken yeniden başlatıyor sebebi nedir sizce daha önceden boot ediyordu. Hani boot ederken der ya CD DEN ÖNYÜKLEME İÇİN BİR TUŞA BASIN diye basıyorum pcyi yeniden başlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum CD/DVD'sinde sorun olabilir. Yeni bir ISO dosyasını CD, DVD yada belleğe mount ederek tekrar deneyin. Bu arada bilgisayar sisteminiz eski değil ise Windows 8.1'e geçmenizi öneririm. Forumumuzda linkler mevcut.

Yok kardeşim tüm DVDlerimi denedim, bende 8.1 var zaten ne xp çalışıyro nede 8 veya 7 :(

Bide belleğe yazim deneyim yazma için önerdiğiniz program nedir ben daha önceden Windows 7 USB DVD Download Tool kullanıyodum

Maunt nedemek onu anlamadım.

Bu arada verdiğim linkteki programı indirip, o program üzerinden işlem yapın. Programın tek sorunsuz versiyonu verdiğim linkteki versiyondur.

Şimdi şu an USB belleğe yazıyorum. Bakalım olacak mı? Sanırsam olmaz yine aynı programı vermiş çünkü. CD/DVD'ye yazdım colpleted diyor ama usb ye yazınca %96 da hata veriyor.

- - - Güncellendi - - -

Anakartımın markasını nereden öğrenebilirim? Bir de bios güncelleme yapmayı deneyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı