Boot GPT boot done hatası

Sercansbs

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma başarıyla kurulum gerçekleştirdim. Daha önce bir anakart sorunu yaşamıştım ve anakartımı değiştirince bilgisayarıma başarıyla Marvericks'i kurdum.

Gerekli programlarım da düzgün çalışıyordu. Fakat 10.9.3 güncellemesinden sonra bilgisayarımın açılışında cihimera boot ekranı yüklendikten sonra uykuya alıyordu. Açılış ekranı bir türlü gelmiyordu.

Sistemi yeniden kurmayı denedim, usb den boot etmeyi de denedim olmadı. Harddiski formatladım ve boot etmeye çalıştım, aşağıdaki hatayı vermeye başladı. Windows kurdum. Windows kurulduktan sonra da restart olunca kurulumu tekrar başlatmak için bir düğmeye basın diyor. Yani bilgisayar Windows'u da başlatmıyor.

boot0;gpt
boot0;test
boot0;test
boot0;done
boot1: /boot

Donanım:
  • 128 gb ssd
  • z87x-ud3h anakartt
  • intel 4770k
  • 16 gb ram g skll
  • quardro 2000k
  • blackmagic studyo pro decklink
  • firewire 800 pcı
Sorunumu çözene de sadece kurulum için kullandığım fakat mac os yükleyemediğim asus z 87a anakartımı hediye ediyorum. @Recep Baltaş @Burak Alkan @Ali Güngör @mevsres @BilgisayarKurdu @Murat5038 @Oğuz26 @Silinen üye @son_goku @Silinen üye

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum usb'si ile disk izlencesini aç disk üzerine tıkla ve mac üzerinde sil komutu ile fat 32'ye biçimlendir. Sonra windows kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı