Boot menüsünde flash bellek gözükmüyor

Bios > Boot

Yukarıdaki sıralamadan CSM Boot/Support seçeneğini aktif hale getirir misiniz?

Ek olarak hangi USB belleği kullandığınızı öğrenebilir miyim?

CSM boot seçeneği aktif Toshiba usb bellek kullanıyordu sanırsam, arkadaşım ilk defa format atmıyor oradaki gelecek usbyi biliyor fakat dediğim gibi durup dururken usb gözükmüyor USB 2.0 portlarının çalışması için USB Legacy'de açık.

Anladım, Toshiba sorunlu bir marka da değil, farklı bir çözüm bulalım. Dediğim çözümü uyguladınız mı? O da olmazsa aşağıdaki çözümü uygularsınız.

Ben yeniden temiz kurulum USB aygıtı hazırlayarak sorunumu çözmüştüm.

Media Creaton aracı ile Windows 10 USB aygıtı hazırlayabilirsiniz. Direkt olarak USB aygıta uygula seçeneğini uygulamanız gerekiyor.

Yeni temiz kurulum USB'ye yaptık tekrar gözükmedi. :(
Tek çözüm DVD format olur diye düşündüm arkadaşım tanıdık bir bilgisayarcıyı aradı haber gelirse bildiririm teşekkürler yardımlar için.

Normal şartlarda bildiğim kadarıyla Boot Manager'da Boot From EFI File adında bir seçenek bulunuyordu. Bilgisayarda USB cihazınız takılı iken yeniden başlattınız mı?

Tek çözüm DVD format olur diye düşündüm arkadaşım tanıdık bir bilgisayarcıyı aradı haber gelirse bildiririm teşekkürler yardımlar için.

DVD'ye gerek kalmaz, bugün bu işi burada bitirelim.

Olay şu tekrar diyorum bildiğimiz her zamanki klasik işi yaptık ama format attıktan sonra bilgisayarının yeniden başlatıyor diyor ve 10'dan geriye sayıyor o sayma bitti pc kendini yeniden başlattıktan sonra siyah ekranda kaldı.

Geri
Yukarı