Bootcamp ile harici diske Windows 10 kurulur mu?

memedov

Decapat
Daha fazla  
Bunun cevabını bir türlü bulamadım. Sosyalde de bulamadım. Harici bir SSD disk ile MacBook'a bootcamp yöntemi ile Windows 10 kurulumu yapabilir miyim? VM ile ya da cloverboot gibi şeylerle değil. Bootcamp ile mevcut diski bölüntülemeden, direkt harici bir SSD depolamaya Windows 10 kurabilir miyim? Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun cevabını bir türlü bulamadım. Sosyalde de bulamadım. Harici bir SSD disk ile MacBook'a bootcamp yöntemi ile Windows 10 kurulumu yapabilir miyim? VM ile ya da cloverboot gibi şeylerle değil. Bootcamp ile mevcut diski bölüntülemeden, direkt harici bir SSD depolamaya Windows 10 kurabilir miyim? Teşekkür ediyorum.
Benim bildiğim kuramazsın.

Harici diske normal bir şekilde ISO kalıbını USB'ye yazıp, normal format atar gibi devam edip disk seçtiğimiz alanda harici HDD seçerseniz Windows oraya kurulmaya başlar. Ama tavsiye etmiyorum harici HDD'i çabuk öldürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı