Bootcamp kurulu sistem MacOS'ta başlamıyor

juliadream

Decapat
Daha fazla  
Bootcamp kurulu Mac bilgisayar MacOS'ta başlamıyor. Normalde eskiden başlarken alt tuşuna basıp seçiyordum veya Windows'ta MacOS ile yeniden başlat diyince başlıyordu. Şimdi öyle diyince yine Windows'ta başlıyor, açılırken alt tuşuna basınca bir şey çıkmıyor. Mac diskinde bir hata mı var?

Bootcamp kurulu Mac bilgisayar MacOS'ta başlamıyor. Normalde eskiden başlarken alt tuşuna basıp seçiyordum veya Windows'ta MacOS ile yeniden başlat diyince başlıyordu. Şimdi öyle diyince yine Windows'ta başlıyor, açılırken alt tuşuna basınca bir şey çıkmıyor. Mac diskinde bir hata mı var?
Tuhaf, anladığım kadarıyla sistem sürekli olarak Windows olarak başlıyor değil mi? Öncelikle Mac modeliniz nedir?

Tuhaf, anladığım kadarıyla sistem sürekli olarak Windows olarak başlıyor değil mi? Öncelikle Mac modeliniz nedir?
Evet, sürekli Windows olarak başlıyor kurtarma modunda açmayı falan da denedim olmadı sadece Windows'ta başlıyor eskiden böyle olmuyordu. Mac modelim 27 inç 5k 2017 model. (MNED2TU/A)
Bilen yok mu hiç?

Son düzenleme:
Aşağıdaki dosyayı USB belleğinize yazdırın. Sonrasında tekrar deneyin. USB bilgisayara takılı olsun. Disk seçim ekranının gelmesi gerekecek.

Geri
Yukarı