Çözüldü Bootloader kilidi açılırken güvenlik uygulaması eklentilerini kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
1000000

Cptn.Price

Picopat
Arkadaşlar ben Bootloader kilidi başvurusu yaptım cihaz Redmi not 8 güvenlik uygulaması girince bozulurmuş 1. bu bilgi doğru mu 2. Game turbo gibi tam olarak güvenlik uygulaması değil de aşağıdaki görsellerdeki gibi güvenlik uygulaması kullanılsa bir şey olur mu?
IMG_20220830_224931.jpg

Çözüm
Alakasız. 1 hafta boyunca isterseniz telefonu bir köşeye kaldırın yine de bir şey olmaz. Siz artık kaydınızı yaptırdınız.
Ek olarak bu bilgiye nereden ulaştınız?
İlk konunuzda sorduğunuz için fikir belirteceğim tam bir bilgim yok, hiç Mi bir ürünü Custom bir şekilde kullanmadım ancak MIUI Port ROM’larda en azından hiçbir sorun olmuyordu o şekilde kullanım ve pekte demiş olduğunuz sekilde alakalı bir şeyin oluşacağını düşünmüyorum.

Alakasız. 1 hafta boyunca isterseniz telefonu bir köşeye kaldırın yine de bir şey olmaz. Siz artık kaydınızı yaptırdınız.
Ek olarak bu bilgiye nereden ulaştınız?

Benim açtığım bir önceki konulard muhabbeti dönmüştüde bak eğer 1 hafta sonra açılmazsa seni bulurum evine gelirim sonra benim eve getiririm sonra mutfağa gideriz sonra kuru fasulye yeriz sonra seni evine bırakırım anladın mı çok ciddi bir insanım hoccam 😂. Sağ olun eğer Allah'tan bir şey olmazsa bu hafta pazartesi hesaplara göre açılıyor ben geri dönüş yaparım adamsınız sağ olun hocam.

İlk konunuzda sorduğunuz için fikir belirteceğim tam bir bilgim yok, hiç mi bir ürünü Custom bir şekilde kullanmadım ancak MIUI port ROM'larda en azından hiçbir sorun olmuyordu o şekilde kullanım ve pek de demiş olduğunuz sekilde alakalı bir şeyin oluşacağını düşünmüyorum.

Anladım teşekkürler hocam kendinize iyi bakın iyi akşamlar 👍😉

Geri
Yukarı