Bootloader kilidi açma süresi kısaltılabilir mi?

Arda_19

Decapat
Ben telefonuma root atmak istiyorum. İzlediğim videolarda önce Bootloader kilidi açılması gerektiğini söylüyor. Söylediklerini yaptım ve en az 1 hafta boyunca beklenmesi gerektiğini söyledi. Bu süreyi kısaltmak için bir yöntem var mı? (Android 11 bu arada). Redmi Note 8 Pro

Son düzenleme:
Yok. Ben beklemiştim, siz de bekleyin. :) Süre dolmadan tekrar denerseniz beklediğiniz süre boşa gidiyor tekrar 1 haftaya çıkıyor.

Yok. Ben beklemiştim, siz de bekleyin. :) Süre dolmadan tekrar denerseniz beklediğiniz süre boşa gidiyor tekrar 1 haftaya çıkıyor.
Çok teşekkürler bende sürekli hesap ekleye basıyordum😂
Çok garip, neden bir hafta bekliyoruz? S8+'a ROM atarken hiç sorun yaratmamıştı.
Galiba sadece Xioamilerde 1 hafta bekliyoruz :(
Peki bişey sorucam ne kadar süre kaldığına bakabiliyormuyuz

Peki bir şey soracağım ne kadar süre kaldığına bakabiliyor muyuz?

Bildiğim kadarıyla bakılmıyor. Bir not defterine gün ve saat kaydedersiniz, ne olur ne olmaz diye 1 hafta 1 saat sonra kilidi açmayı denersiniz.

Bildiğim kadarıyla bakılmıyor. Bir not defterine gün ve saat kaydedersiniz, ne olur ne olmaz diye 1 hafta 1 saat sonra kilidi açmayı denersiniz.
Eyw
Kilit açmayı denerken ne demek istemiştiniz zaten hesap ve cihaz ekle dediğimiz andan 1 hafta sonra açılmıyor muu?

Kilidin açılıp açılmadığını anlamak için cihazı kapatıp açıyor muyuz yoksa tekrar "Mi Kilit açma durumu" yerine mi giriyoruz?

Kilit açmayı denerken ne demek istemiştiniz zaten hesap ve cihaz ekle dediğimiz andan 1 hafta sonra açılmıyor muu?

Kendiliğinden açılmıyor. Bilgisayarınıza mi unlock tool indirmeli, USB ile bilgisayara bağlamalısınız. Onu yaptıktan sonra 1 hafta bekleyeceksiniz. Sonra tekrar aynı işlemi yapacaksınız bu sefer açılacak. Youtube'dan izleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı