LG G7 Bootloader Kilidi Açma

Laniakeea

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, LG G7 model telefonu rootlamak istiyorum fakat Bootloader kilidini açma adımı sırasında bir sıkıntıyla karşı karşıyayım, resmi yollarla LG'nin sitesinden unlock. Bin dosyasını almaya çalıştığımda Türkiye'deki cihazlar için bu işleme izin verilmediğini söylüyor ve killidi açamıyorum. X'da forumlarında şöyle bir makale buldum fakat riskli olduğu için denemeden önce bilenlere sormak istedim, olur mu olmaz mı diye, ve eğer daha kolay bir yolu var ise onu da söyleyebilirsiniz.

Makale linki BURADA.
Telefonumun tam modeli LM-G710EM

Şu telefonun hastasıyım, ama beni çok üzdü. Gerek kılıf gerek satış oranının düşük olması gerekse Ghost screen ve ekranın altında siyah çizgi sorunları ile çok uğraştım. Ben hiç root edemedim uğraştım ancak root programı bile bende kurulmadı.

Bu arada ne kadara satın aldınız ? ben 2000 Liraya satmıştım 2-3 ay önce.

Şu telefonun hastasıyım, ama beni çok üzdü. Gerek kılıf gerek satış oranının düşük olması gerekse Ghost screen ve ekranın altında siyah çizgi sorunları ile çok uğraştım. Ben hiç root edemedim uğraştım ancak root programı bile bende kurulmadı.

Bu arada ne kadara satın aldınız ? ben 2000 Liraya satmıştım 2-3 ay önce.
Ben de geçen hafta 1700 liraya aldım hocam, bataryası çabuk bitiyor onu değiştireceğim, bir iki şey daha, benim de 2000'i bulur. Bahsettiğiniz aynı sorunlar bende de var inanın düne kadar alırken dikkat etmedim diye çok üzülüyordum, meğersem kronik sorunlarmış, çok şaşırdım. Bahsettiğim makaledeki yöntemi deneyeceğim fakat gerçekten sakata gelmekte istemiyorum, tüm entryleri okuyorum şuan oradaki ne olur ne olmaz. Sesi için aldım telefonun ve hayal kırıklığına uğratmadı kesinlikle :) Biraz fazla ısınıyor ama, sizde de öyle mi acaba merak ettim.

Ben de geçen hafta 1700 liraya aldım hocam, bataryası çabuk bitiyor onu değiştireceğim, bir iki şey daha, benim de 2000'i bulur. Bahsettiğiniz aynı sorunlar bende de var inanın düne kadar alırken dikkat etmedim diye çok üzülüyordum, meğersem kronik sorunlarmış, çok şaşırdım. Bahsettiğim makaledeki yöntemi deneyeceğim fakat gerçekten sakata gelmekte istemiyorum, tüm entryleri okuyorum şu an oradaki ne olur ne olmaz. Sesi için aldım telefonun ve hayal kırıklığına uğratmadı kesinlikle :) Biraz fazla ısınıyor ama, sizde de öyle mi acaba merak ettim.

Oyun oynadığım zaman ısınıyordu, ancak günlük kullanımda konum açıkken, ekran parlaklığı Full iken pek ısındığını hatırlamıyorum. Sağ alt köşede ince siyah bir çizgi vardı. Takıntılıydım rahatsız ediyordu. Arada Ghost screen farkediyordum. Kamerası için almıştım. Batarya sorunum yoktu gayet iyi ve yeterliydi.

G6 kullanıyorum aynı dertten muzdaribim. Telefon aşırı donuyor. Ne root atabiliyorum ne de ROM yükleyebiliyorum. Bulabilirsem sıfır anakart almayı düşünüyorum 500 1000 lira civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı