Çözüldü Bootloader kilidi başvurusunun süresi telefon kapanması ile etkilenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
99999999

Cptn.Price

Picopat
Arkadaşlar ben Bootloader kilit başvurusu yaptım 1 haftalık süreçte bugün ilk defa şarjı 0'a kadar kullandım. Unuttum daha doğrusu. Ve haliyle telefon kapandı. Sizce başvuru süresini etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır bir şey olmaz. Çünkü siz artık başvurunuzu yaptınız.
Sadece telefonu sıfırlamayın yeterli.
Bootloader kilidi başvurusu derken neyi kastettiniz? Bootloader'ın kilidini açmak ya da kapatmak için başvuru yapmak gerekmiyor diye biliyorum.
Xiaomi cihazlarda başvuru yapmak zorundasın. MTK işlemciler içinse bilgisayar üzerinden rahatça yapılıyor.
Bootloader kilidi başvurusu derken neyi kastettiniz? Bootloader'ın kilidini açmak ya da kapatmak için başvuru yapmak gerekmiyor diye biliyorum.
Xiaomi cihazlarda başvuru yapmak zorundasın. MTK işlemciler içinse bilgisayar üzerinden rahatça yapılıyor.

Çözüm

MTK dediğiniz tahminimce MediaTek değil mi? Maalesef Redmi Note 8 Snapdragon'a sahip bunu biliyorsunuzdur. Ek bilgi için sağ ol, eğer başvuru olumlu olmazsa ben yardım isterim. Allah razı olsun.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı