Borç paramı geri alamıyorum

ArdaHD

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar markette çalışıyorum. Bizim müdür başka şehre taşınıyordu ve markette ödememiz gereken 1000 TL açık vardı. Yani yarı yarıya bölüşmemiz gerekiyordu. Kendisi umursamadan gitti ve yeni müdür geldiği için ben ödemek zorunda kaldım. Eski müdürüm bana param yok, çok masraf yaptım falan dedi. Ay başı hatırlat paranın yarısını yollayacağım falan dedi. Zaten başka şehirde artık elimden bir şey gelmez bende tamam dedim. Ay başında düzgünce hatırlattım paranın yarısını göndereceğini. IBAN atmamı istedi attım. Artık mesajlarıma bakmıyor, paramı da yollamıyor. 500 TL için şikayetle bile uğraşmak istemiyorum ama yaptığı ayıp yanına kalacak. Bu durumda ne yapmak gerekir?

Ara, spama düşür. Yakını veya ailesinden tanıdığın varsa onu da ara borcu vardı bana ulaşamıyorum benim için yardım eder misin tarzı mesajlar gönder rahatsız et.

Biraz şerefi varsa koskoca adam parasını öder o kadar mağaza müdürü olmuş adam olamamış.

Kardeşini tanıyorum, çalıştığı yeri biliyorum. Denk gelirsem gidip yüzüne karşı söyleyeceğim. Parası da kalsın gerekirse böyle yaptığını bilin yeter diyeceğim. 500 TL'yi kendine kar olarak görüyor sanırım.

Geri
Yukarı