Çözüldü Borderlands 2 "1 dosya doğrulanamadı ve yeniden indirilecek" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lykia37

Picopat
Daha fazla  
Dostlar oyunu indirdim bu hatayı aldım sildim tekrar yükledim gerekli tüm çözümlere baktım yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Daha önce elle dosya atmadiniz degil mi? Eger Windows SysWOW64 konumunda msvcp100.dll dosyasi mevcut ise kaldirip denetim masasina girip Visual C++ 2010'un ikisini de onarmayi deneyebilir misiniz?
Eki Görüntüle 1499015
@reptile

1661705759191.png

@Lykia37

Buradan Visual C++ 2008'in x64 sürümünü indirip kurabilir misiniz? Script dosyasini degistirip denediniz mi bu arada?

dosyasını değiştirdim.

Sonuc?

@Lykia37

Buradan Visual C++ 2008'in x64 sürümünü indirip kurabilir misiniz? Script dosyasini degistirip denediniz mi bu arada?

Sonuc?
hala yok :D

dosyayıda indirdim vcredisti fakat yine yok yok

Script dosyasindan bahsetmiyorsunuz degil mi?

Siz de bir rapor almayi dener misiniz? Sanirim aklima gelen bütün cözümleri denedim. Olmadi oyunun uyumluluk modunu degistirip deneyin. Baska da bir sey gelmiyor aklima.

Script dosyasindan bahsetmiyorsunuz degil mi?

Siz de bir rapor almayi dener misiniz? Sanirim aklima gelen bütün cözümleri denedim. Olmadi oyunun uyumluluk modunu degistirip deneyin. Baska da bir sey gelmiyor aklima.
bir dakika şuanda uyumluluğu ve yönetici olarak çalıştırı aktif ettim şuan 0x00007b hatası veriyor

bir dakika şuanda uyumluluğu ve yönetici olarak çalıştırı aktif ettim şuan 0x00007b hatası veriyor
bunuda halledersem olucak sanırım

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı