Oyun Borderlands 2 GOTY Steam'de 11.80TL

Kiznaiver

Kilopat
Makaleler
1
Yer
whitechapel
Daha fazla  
Borderlands 2 GOTY %80 indirimle 11.80TL'ye düşmüş bulunmakta. Zaten çoğu kişi biliyordur. Bu fiyatlara yeniden düşer mi belli olmaz. Zam gelme ihtimaline karşın açıyorum konusunu.
Epic'te verildiğinde almayanlar ilgilenebilir.

Bilmeyenler için; oyun bir action/shooter, RPG oyunu. Daha çok shoot&loot üzerine gidiyorsunuz. Oyunda farklı class'lar bulunuyor, hepsinin kendine ait güçleri var. Bazıları DLC ile ekleniyor ve GOTY da aslında bu DLC'lerden içeriyor. Oyunda çeşitli silahlar ve markaları bulunuyor. Markalar aslında bunların güçlerini simgeliyor. Mesela düşmanın elektriğe hassaslığı varsa ona göre silah seçiminizi yapıyorsunuz. Anlayacağınız gayet çeşitli. Türü sevenlere öneririm, sevmiyorsanız da alın kenarda dursun.

Paket linki: https://store.steampowered.com/sub/32848/
Serinin diğer oyunları: https://store.steampowered.com/franchise/Borderlands

Son düzenleme:
1673298507282.png

Güzel indirim olmuş. Epic Games'de düz hali vardı ancak DLC ile oyuna gerçekten güzel değişiklikler geliyorsa buradan da alabilirim.
Bir de The Handsome Collection paketi varmış, bunu almak daha mı iyi olur ?

1673298612934.png

Eki Görüntüle 1628286
Güzel indirim olmuş. Epic Games'de düz hali vardı ancak DLC ile oyuna gerçekten güzel değişiklikler geliyorsa buradan da alabilirim.
Bir de The Handsome Collection paketi varmış, bunu almak daha mı iyi olur ?

Eki Görüntüle 1628291
Handsome collection paketinde hem Borderlands 2 hem de Borderlands Pre-sequel bütün içerikleriyle bulunuyor. Bu paketi tavsiye ederim. Ancak Epic bu paketi verdi. Kontrol et bence.

Handsome collection paketinde hem Borderlands 2 hem de Borderlands Pre-sequel bütün içerikleriyle bulunuyor. Bu paketi tavsiye ederim. Ancak Epic bu paketi verdi. Kontrol et bence.
1673299973850.png

1673300038247.png

Evet şimdi gördüm teşekkür ederim. Ben düz Borderlands 2 aldığımı sanıyordum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı