Borderlands 2 Oyun Arkadaşı Arıyorum

1'i de almayı düşünmez misin direkt 2'den başlamak saçma olur biraz, yine de arkadaş olarak eklemek istersen hesabımı verebilirim forumu çok bilmiyorum dm tarzı bir bölümden yazarsan hesabımı verebilirim.

İstersen seninle de oynayabiliriz Borderlands oynayan kaç kişi var sonuçta :).

Niye herkes sadece 2'yi almış? :D
1. oyun Steam'de 129TL çok pahalı, şu sıralar gamepad vs. almayı düşünüyorum zaten. 1. oyunu bitirip 2. oyuna geçtiğin zaman istersen beraber oynayabiliriz. Buraya tıklayarak steam hesabıma gidebilirsin.
Bende 2 var arkadaşımla oynamak için aldım çocuk sattı beni oynamadı eğer yaşımız birbirine yakınsa oynayabiliriz hafta sonları.
Yaşın sorun olmaz, oynamak istersen yukarıda steam hesabımı yazdım, Discord vs. gelmeyebilirsin.

1. oyun Steam'de 129TL çok pahalı, şu sıralar gamepad vs. almayı düşünüyorum zaten. 1. oyunu bitirip 2. oyuna geçtiğin zaman istersen beraber oynayabiliriz. Buraya tıklayarak steam hesabıma gidebilirsin.

Yaşın sorun olmaz, oynamak istersen yukarıda steam hesabımı yazdım, Discord vs. gelmeyebilirsin.
Ben de gamepad ile oynamak için 2-3 senedir kütüphanemde bekletiyorum. Klavye mouse aynı tadı vermiyor bence. Aklında bir model var mı gamepad için? Gamesir G4S almayı planlıyorum ama bulamadım herhangi bir yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı