Borderlands 2'de sıradan bir gün...

Uzunca verdiğim bir aradan sonra Borderlands 2'ye şöyle bir bakayım dedim. O halde de ufak bir video çektim. Üstün körü bir video oldu. Ama video videodur!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzunca verdiğim bir aradan sonra Borderlands 2'ye şöyle bir bakayım dedim. O halde de ufak bir video çektim. Üstün körü bir video oldu. Ama video videodur!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mouse hassasiyetinizi öğrenebilir miyim? Biraz fazla gibi geldi.

Hayır normal bir mouse. Gereği yok ya, bana hangi ayar iyi gelirse o ayarda oynuyorum. Sıkıntısı olmuyor. :)

Professional bir oyuncu olduğum için benim açımdan çok mühim. Hassaslık ne kadar orta düzeyde olursa o kadar iyi .Ne çok aşırı düşük ne yüksek olmamalı.
Size biraz yavaş gelebilir ama benim mouse dpi'm 800, oyunda hassasiyeti en düşüğe alıp oynuyorum. Muhtemelen sizin mouse'unuz 1600 dpi civarıdır standartsa.
Uzun lafın kısası hassasiyeti biraz düşük seviyede tutmanız oynanabilirliği arttırır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı