Borderlands 3 hikayesi bağlantılı mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar güzel bir fırsat ile Borderlands 3 sipariş verdim ancak önceki oyunları oynamadım. Şimdi pre-sequel oynuyorum ama daha 2. oyun var büyük ihtimalle oyun bu oyunları bitirmeden önce elime ulaşacak. Uzun lafın kısası önceki oyunlarla bağlantılı mı? Ne kadar bağlantılı ve ilk Borderlands oyunuyla çok bağlantılı mı çünkü onu oynayamayacağım.
Sadece 2 oynasam yeter mi ya da?

Son düzenleme:
Borderlands - Borderlands pre-sequel - Borderlands 2 - Borderlands 3 oynanma sırası böyle.
İlk ve 2. oyunu da oyna hikayenin öncesini anlamış olursun. Sonra 3'e başla.

Borderlands - Borderlands pre-sequel - Borderlands 2 - Borderlands 3 oynanma sırası böyle.
İlk ve 2. oyunu da oyna hikayenin öncesini anlamış olursun. Sonra 3'e başla.
Hocam oynadınız var sayıyorum. Çoğu kişi gerek yok sadece küçük referansları kaçırabilirsin demiş, birisi de örnek vermiş Avengers filmlerini sadece karakterlere özel filmlerini (Iron Man v.s) izlemeden izlemek gibi demiş. Eğer gerçekten böyleyse benim için sıkıntı yok.

Sizin için sıkıntı yoksa oynamayın o zaman. Diğer kişilerinde dediği gibi çok kritik bağlantılar yok. Ama yine de evrene hazırlanmak için diğer oyunların kısa hikayesini okuyun.
Üçün hikayesinin çok kötü olduğunu çoğu kişiden duydum, oynayan da oynanışı için oynuyormuş zaten. İlk hiçbirini oynamadan oynarım, sonra diğerlerini de oynayınca bir tur daha oynarım.

Geri
Yukarı