Borderlands 3 mü, Horizon Zero Dawn mı?

Obi Wan Kenobii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bir oyun almayı düşünüyorum. İkisi de 50 lira olan Horizon Zero Dawn ve Borderlands 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bir de Borderlands 3 oynamak için PS Plus gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de oynadım, güzel oyunlar. Borderlands 3'ün esprileri, aksiyonu ve çeşitliliği benim daha çok hoşuma gitmişti. İkisinin de videolarına göz gezdir, hangisi sana daha çok hitap ettiyse onu al derim.

Galiba Horizon Zero Dawn daha çok hoşuma gitti ama bir şey soracağım ya ben görmedim ya da cidden yok oyunda kılıç, mızrak vs. varmı.bide oyunda türkçe altyazı varmi.

Galiba Horizon Zero Dawn daha çok hoşuma gitti ama bir şey soracağım ya ben görmedim ya da cidden yok oyunda kılıç, mızrak vs. var mı? Bir de oyunda Türkçe altyazı var mi?

Horizon Zero Dawn'da mızrak var. İki oyunun da herhangi bir ekipten yayınlanmış yaması yok fakat Borderlands 3'ün yapay zeka çevirisi var mükemmel olmasa da iş görüyor.

Arkadaşlar, yeni bir oyun almayı düşünüyorum. İkisi de 50 lira olan Horizon Zero Dawn ve Borderlands 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bir de Borderlands 3 oynamak için PS Plus gerekiyor mu?

Bence Borderlands 3. çünkü Horizon Zero Dawn'da pek eğlenemedim hikayesi çok bayık geldi merak ederek oynayamadım.

Geri
Yukarı