Borsa için kullanımı kolay ve güzel bir arayüze sahip aracı kurum arıyorum

İnfo yatırım, kendim kullanıyorum info trade pro mobilde de kullanabilirsin, kullanışı ve arayüzü hoş. Zaten FX için metatrader hesabı veriyorlar 50bin lira sermaye istiyor. Diğer taraftan hisselerle alakalı bir sınır yok.

Google, Facebook, Apple'da hackleniyor. O zaman bu markalardan hiçbir ürün almayalım veya markaları kullanmayalım. Böyle mantık olmaz.
Tamamda hacklendikten sonra bir markanın kullanılmaya devam edilmesi güvenli olduğu anlamına gelmez. Dediğin teoride doğru her sistem hacklenebilir. Fakat pratikte zorlaştırılması, hacklenme ihtimalinin en uzak ihtimalde tutulması lazım. Bu durumda da senin dediğin mantıksız oluyor. Bankada paran var ve banka paranı çaldırdı, telafi edilemiyor. Müşterisi çok diye kullanmaya devam mı edeceksin? Kötünün iyisi dersen bir ihtimal anlarım.

Tamamda hacklendikten sonra bir markanın kullanılmaya devam edilmesi güvenli olduğu anlamına gelmez. Dediğin teoride doğru her sistem hacklenebilir. Fakat pratikte zorlaştırılması, hacklenme ihtimalinin en uzak ihtimalde tutulması lazım. Bu durumda da senin dediğin mantıksız oluyor. Bankada paran var ve banka paranı çaldırdı, telafi edilemiyor. Müşterisi çok diye kullanmaya devam mı edeceksin? Kötünün iyisi dersen bir ihtimal anlarım.
Tamam o zaman kardeşim, sil google hesabını, bekliyorum.

Hocalarım merhabalar. Bende borsaya girmek istiyorum ama aracı kurum bulamadım. Günlük alım-satım işlemleri yapacağım için bankalar mantıksız geliyor çünkü komisyon oranları çok yüksek. Midas'ta hesap açtım ama etrafta çok fazla olumsuz yorum olduğu için para yatırmadım. Yurtdışına yatırım yapmak istiyorum. Komisyon oranı düşük önerileriniz var mıdır?
@eneskt @358669 @Eren AK @dehayz

Yeni konular

Geri
Yukarı