Borsa uygulaması önerisi

Hocalarım, burada küçük para büyük para mevzusu olmaz. Borsa uygulamaları her türlü işlemi gerçekleştirir. Biraz kar ettikten sonra ekleme yaparak kar etmeye devam eder. İllaki bir bankadan mı geçmesi gerekiyor? Kullanım kolaylığı olan ve mantıklı olan yine Midas.
Bankalar en kolayı ve daha rahat olanıdır. Çünkü bütün halka arzlar Midas'a gelmez mesela.
VakıfBank önermemin sebebi de devlet bankası olduğu için tüm halka arzlar geliyor.

Yani ben çok büyük para yatırmayacaksam Midas'a girmem çünkü benim için avantajı yok. Midas'ı bankalardan ayıran şey düşük işlem ücreti alması. Bankalarda çok değil. Sadece Midas'da çok az. Ama az para yatıran kişi yani 50.000 < yatıran bir kişi için Midas kesinlikle gerekli değil yani. Kullanım rahatlığı, güvencesi olarak banka daha uygun ŞAHSEN. Biliyorum Midas'da güvenilir SPK'ya kayıtlı.

Kullandığın banka.
Yok be hocam kullandığın banka olunca iş kötü oluyor.

Ben mesela Yapı Kredi kullanıyordum yıllık hisse senedi hesabı ücreti 164TL. Bunu duyunca hesabımı kapattım.
Ardından Ziraat'e geçtim. Onun da alt limiti 10.000TL oldu borsa hesabına para göndermenin ayrıldım.
İş Bankası fena değildi ama halka arzlara girerken fon almamızı vs istiyor web'den yapıyordum ama sıktı bir süre sonra.
Garanti de ise işlem ücretleri fazla. Ayrıca garanti de yoğunluk olunca çökebiliyor.
Kullandığım en rahat, göze hoş gelen, ayrıntısı çok fazla olmayan banka VakıfBank oldu.

Mobil bankaciliktan oynuyorum
Borsa oynanmaz ama yine de sen bilirsin :D

Bankalar en kolayı ve daha rahat olanıdır. Çünkü bütün halka arzlar Midas'a gelmez mesela.
VakıfBank önermemin sebebi de devlet bankası olduğu için tüm halka arzlar geliyor.

Yani ben çok büyük para yatırmayacaksam Midas'a girmem çünkü benim için avantajı yok. Midas'ı bankalardan ayıran şey düşük işlem ücreti alması. Bankalarda çok değil. Sadece Midas'da çok az. Ama az para yatıran kişi yani 50.000 < yatıran bir kişi için Midas kesinlikle gerekli değil yani. Kullanım rahatlığı, güvencesi olarak banka daha uygun ŞAHSEN. Biliyorum Midas'da güvenilir SPK'ya kayıtlı.

Yok be hocam kullandığın banka olunca iş kötü oluyor.

Ben mesela Yapı Kredi kullanıyordum yıllık hisse senedi hesabı ücreti 164TL. Bunu duyunca hesabımı kapattım.
Ardından Ziraat'e geçtim. Onun da alt limiti 10.000TL oldu borsa hesabına para göndermenin ayrıldım.
İş Bankası fena değildi ama halka arzlara girerken fon almamızı vs istiyor Web'den yapıyordum ama sıktı bir süre sonra.
Garanti de ise işlem ücretleri fazla. Ayrıca garanti de yoğunluk olunca çökebiliyor.
Kullandığım en rahat, göze hoş gelen, ayrıntısı çok fazla olmayan banka VakıfBank oldu.

Ben ziraat ve halkbankası kullanıyorum öyle fazla bir para yatırmıyacağım Midas gördüm bununla başlayayım dedim komisyon az alıyor diye de

Kimlik bilgilerimi istiyor ondan aklımda bir şüphe kaldı :)
Kendileri SPK'ya kayıtlı ondan kaynaklı bir sıkıntı olmaz ama bence banka kullan derim.

Ben ziraat ve halkbankası kullanıyorum öyle fazla bir para yatırmıyacağım Midas gördüm bununla başlayayım dedim komisyon az alıyor diye de
Dostum Ziraat kullanma. Yukarıda banka tier list tarzı bir şey yaptım kullandıklarımdan. Midas evet daha uygun ancak zaten sen 50.000TL ve üstünden fazla yatırmayacaksan sürekli olarak hiç bir işe yaramaz Midas kullanman. Sen 1000TL'lik bile alsan 1TL kesiyor banka. 10.000TL'de 10TL mesela. Ama sürekli böyle trade yapan biri için Midas iyi olur ancak banka gördüğün gibi dünyaları kesmiyor.

Geri
Yukarı